Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'parking rowerowy'

Znaleziono: 31 wiadomości dla frazy 'parking rowerowy'
2013-02-11
Nowatorski w skali kraju pomysł został zrealizowany we Wrocławiu. W dzielnicy mieszkalnej - na Psim Polu stanęło osiem zamykanych boksów do przechowywania rowerów.
2013-01-18
Od niedawna na dworcu kolejowym w Karlowych Warach w Czechach działa - prawdopodobnie pierwszy w Europie - niezwykły, parking rowerowy w kształcie wieży. Pozwala on na zaparkowanie 117 jednośladów i działa w pełni automatycznie.
2012-10-21
Wrocław już od lat przoduje we wprowadzaniu udogodnień dla rowerzystów. Ścieżki, śluzy, pasy rowerowe oraz liczne stojaki i parkingi to już norma w tym mieście. Magistrat idzie za ciosem i proponuje mieszkańcom Wrocławia zamykane boxy na osiedlach.
2012-02-09
Mamy pierwszy konkretny efekt uzgodnień Stowarzyszenia Rowerowa Gdynia i gdyńskiego ZDiZi. Zielone Skrzynie przez lata funkcjonowały przy stacji SKM Gdynia Redłowo jako czysta forma miejskiej infrastruktury parkingowej. Kompleks 10 skrzyń parkingowych otwiera się teraz na rowerzystów z Gdyni.
2012-01-12
Wyłoniono laureatów konkursu na projekt koncepcyjny systemowo-modułowego miejskiego parkingu rowerowego. Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego podpisał ze zwycięzcami umowy o przekazaniu ZTM praw autorskich do projektów. Parkingi dla rowerów, według wybranych koncepcji, uzupełnią istniejący w Warszawie system P+R i będą powstawały w pobliżu węzłów przesiadkowych i przystanków.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'parking rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 18 imprez dla tagu 'parking rowerowy'
Liczba pozycji:
1 2