Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Dożywotnia gwarancja osprzętu Hayes

Dożywotnia gwarancja osprzętu Hayes

Data: 2013-11-12
Źródło: Informacja własna

Hayes, jeden z czołowych producentów hydraulicznych hamulców tarczowych od listopada tego roku wprowadza dożywotnią gwarancję na swoje produkty, zakupione zarówno oddzielnie, jak i w komplecie z rowerem. 

Hayes Dyno - hamulec tarczowy

Hayes to marka znana każdemu miłośnikowi rowerowego offroadu. Od wielu lat hamulce tej firmy są jednymi z najpopularniejszych (obok Shimano i Avid) wśród rodzimych zawodowców i zaawansowanych amatorów. 

Dożywotnia gwarancja w świecie osprzętu rowerowego nie zdarza się zbyt często, i przeważnie dotyczy głównych elementów konstrukcyjnych (np. ram - Cannondale, Kona). Tym bardziej zaskakująca jest decyzja amerykańskiej firmy, która począwszy od 1 listopada 2013 roku, postanowiła objąć wszystkie swoje produkty dożywotnią gwarancją przeciwwyciekową. 

Oczywiście Hayes nie skoczył w ciemno na głęboką wodę. Już od jakiegoś czasu w ofercie firmy dostępna była linia modeli Dyno, przeznaczonych do rowerów crossowych, które objęte były gwarancją dożywotnią.

Poza spokojną głową, Hayes zadbał też o nasz cenny czas. Zgodnie z polityką jakości, wszelkie naprawy gwarancyjne odbywają się w czasie zaledwie 48 godzin od momentu odebrania sprzętu przez serwis. 

Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby nabyć sprzęt marki Hayes, objęty dożywotnią gwarancją przeciwwyciekową, jest dokonanie zakupów u oficjalnego dystrybutora. 

 

Tomasz Olszak

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!