Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > II Targi rowerowe Bike-Expo 2011 w Kielcach

II Targi rowerowe Bike-Expo 2011 w Kielcach

Data: 2011-10-05
Źródło: Informacja własna

Po imponującym debiucie I Międzynarodowych Targów Rowerowych, które w jednym miejscu skupiły ponad 200 najbardziej liczących się na rynku marek, od 7 do 9 października 2011 roku zapraszamy na ich drugą edycję. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło ponad 3000 branżowych specjalistów - przedstawicieli 500 sklepów i hurtowni rowerowych z całej Polski.

Pełna relacja z targów Bike Expo 2011 »

Sprzęt i rowerowy był częścią organizowanych już wcześniej przez Targi Kielce największych w Polsce sportowych imprez targowych KIELCE SPORT - ZIMA i KIELCE SPORT - LATO. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Targi Kielce postanowiły wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym stworzyć osobną, nową, w pełni profesjonalną imprezę poświęconą branży rowerowej, gdzie na zakończenie sezonu prezentowane są nowe oferty sprzętu i akcesoriów.

Targi KIELCE BIKE-EXPO w 2011 roku będą jeszcze bardziej atrakcyjne. I nie chodzi tylko o liderów rynku z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują w Kielcach swoje produkty. Wystawie towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, a wśród nich m.in.:

  • finał największego w Polsce Bike Maratonu zgromadzi w Kielcach około 1000 osób. W rajdach rowerowych organizowanych w całej Polsce udział wzięły setki zawodników. W 2011 roku imprezy organizowane są między innymi we Wrocławiu, Wieluniu, Łodzi, Zawoi czy Polanicy Zdroju, Bielawie, Karpaczu i Kielcach. Podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych poznamy wielkiego zwycięzcę. Więcej o maratonie można przeczytać na www.bikemaraton.com.
  • po raz drugi także zapraszamy na Festiwal Amatorskich Filmów Rowerowych - w tym wydarzeniu udział wziąć mogą wszyscy rowerzyści, którzy filmowali ekstremalną jazdę w terenie, swoją i swoich kolegów. Mimo, iż w 2010 r. jury przygotowane było na amatorskie reportaże, to trzeba podkreślić, że wyjątkowo wysoki poziom nadesłanych prac zaskoczył oceniających.

Takie imprezy jak Kielce Bike-Expo są także miejscem dyskusji o przyszłości sportów rowerowych oraz rozbudowie i modernizacji ścieżek rowerowych.

Pełna relacja z targów Bike Expo 2011 »

Więcej informacji - www.bike-expo.targikielce.pl »

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2014-09-08 12:09 anonim | O4kQ2N86
Hello, i read your blog occasionally and i own a <a href="http://egxeodghlw.com">siilamr</a> one and i was just curious if you get a lot of spam feedback? If so how do you stop it, any plugin or anything you can advise? I get so much lately it's driving me insane so any support is very much appreciated.Also visit my web blog
2014-09-10 06:12 anonim | k45JGzCur1k7
By just looking at the cover, this is a book that I would<a href="http://flnczwb.com"> poarbbly</a> pass over, but after reading the synopsis it is something that I would want to read. It wouldn't be a the top of my list, but it's definitely worth checking out. Thanks for sharing. And as always, thanks for hosting.