Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Na targach Kielce Bike-Expo zaprezentuje się 180 wystawców

Na targach Kielce Bike-Expo zaprezentuje się 180 wystawców

Data: 2013-09-30
Źródło: Informacja własna
Najnowocześniejsze modele, akcesoria i profesjonalne stroje rowerowe na  IV Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE – EXPO zaprezentuje w tym roku 180 wystawców z 13 krajów: Czech, Niemiec, Chin, Białorusi, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Holandii, Finlandii, Węgier, Indii, Tajwanu i Polski. Ranga imprezy z roku na rok wzrasta. Wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych i imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.  

Targi KIELCE BIKE -EXPO to nie tylko wielki biznes, ale również propagowanie zamiłowania do dwóch kółek. Wśród wydarzeń towarzyszących znajdują się Finał MTB CROSS MARATON, zawody rowerowe BMX BIKE- EXPO CONTESTS, pokazy Bike Polo czy rajd rowerowy  przygotowany przez PTTK (3 i 5 października) po okolicach Kielc z metą w Targach. W programie są także pokazy mody rowerowej oraz szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszystkich chętnych zapraszamy do strefy testowania rowerów elektrycznych, gdzie na specjalnie przygotowany torze można wypróbować tego typu pojazdy.


Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniach towarzyszących znajdują się na www.bike-expo.targikielce.pl  oraz na Facebooku www.facebook.com/KielceBikeExpo.

Patronat nad targami w tym roku objęli Polski Komitet Olimpijski, Europejska Unia Kolarska, Polski Związek Kolarski, Europejskie Stowarzyszenie producentów Rowerów, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych, wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz prezydent Miasta Kielce.

Zapraszamy w sobotę 5 października 2013 roku od 10.00 do 17.00. Bilety w cenie 10 zł. Samochody zwiedzający będą mogli zaparkować na nowym parkingu wielopoziomowym. Wjazd od ulicy Wystawowej.

Program Targów Kielce Bike-Expo 2013

(full) Program targów Kielce Bike-Expo-bike_expo2013_program1.jpg

(full) Program targów Kielce Bike-Expo-bike_expo2013_program2.jpg

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!