Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Turystyka > Nowe przewodniki rowerowe Bezdroży

Nowe przewodniki rowerowe Bezdroży

Data: 2012-07-19
Źródło: Informacja własna

Rower jest wielce OK! - tak o rowerze śpiewa Lech Janerka i z takim przesłaniem Wydawnictwo Bezdroża wprowadziło na rynek nową serię przewodników rowerowych po okolicach 5 dużych miast Polski.

Bezdroża zachęcają zarówno tych, którzy dopiero zamierzają spróbować swoich sił na rowerowych wycieczkach, jak i doświadczonych cyklistów, którzy szukają nowych, inspirujących szlaków do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przewodniki rowerowe po okolicach: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym mieszkają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł je przejechać – mają rekreacyjny charakter, są stosunkowo krótkie i łatwe technicznie. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełniają zwięzłe poradniki. Przewodniki zachęcają do odkrywania niezwykłych miejsc, położonych często "tuż za miedzą".

"Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie przewodników rowerowych do naszej oferty, ponieważ Polacy spędzają czas bardziej aktywnie niż jeszcze kilka lat temu" – mówi Paweł Sondej z Wydawnictwa Bezdroża – "Zachęcamy wszystkich, aby wykorzystali rower do wycieczek i przekonali się ile pięknych miejsc można znaleźć w swojej najbliższej okolicy"

Uzupełnieniem serii 5 przewodników rowerowych jest przewodnik "Polska na dwóch kółkach", który prezentuje trasy rowerowe w całej Polsce. Każdy znajdzie w nim trasę odpowiednią do swoich możliwości. "Polska na dwóch kółkach" to 50 tras rowerowych, odpowiednich również dla rodzin z dziećmi, a także praktyczny poradnik rowerowy.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!