Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Od stóp...

Od stóp...

Data: 2006-12-12
Źródło: Informacja własna

Firma SIDI, światowy producent obuwia kolarskiego, zainteresował środowisko kolarskie kolejnym wynalazkiem. Podgrzewane wkładki, bo o nich mowa, mogą być interesującym prezentem gwiazdkowym na chłodne wycieczki.

Nowo opatentowana przez SIDI technologia to specjalne wkładki, których zadaniem jest podgrzewanie przedniej części stopy. Jest to strefa szczególnie narażona na wyziębienie przez kontakt z pedałem zatrzaskowym i stałe owiewanie przez lodowate powietrze. Wkładki niezależnie od pogody starają sie utrzymać w bucie temperaturę 38 stopni. Temperatura na tym poziomie pozwala na wysoce komfortową jazdę.

W środku wkładki jest litowo-jonowa bateria, której czas działanie może osiągnąć przy dobrej pogodzie nawet kilka godzin pracy. Oczywiście chłodne temperatury mają wpływ na skrócenie czasu działania. W zestawie otrzymujemy parę podgrzewanych wkładek, ładowarkę do ich jednoczesnego ładowania oraz pilot do włączania i wyłączania wkładek. Dostępne rozmiary to 41-46. Najbardziej bolesna pozostanie cena. Za komplet zapłacimy bagatela 829 złotych.

Tagi: buty , sidi , wkładki
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!