Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Selle Royal Ta+Too - zdejmowane siodełko

Selle Royal Ta+Too - zdejmowane siodełko

Data: 2016-08-18
Źródło: Informacja własna

Za oknem deszcz a rower zapięty na zewnątrz – wielu rowerzystom taka sytuacja kojarzy się jednoznacznie – mokre siodło.  Jeśli deszcz nie jest ulewny  z sytuacji można wybrnąć, gdy jednak gąbka nasiąknie  pojawia się problem. Naprzeciw temu wychodzi znany producent Selle Royal.

Selle Royal  Ta+too bo tak nazywa się ten model składa się z dwóch części: plastikowego stelaża montowanego do roweru oraz górnej części z poszyciem którą możemy w łatwy sposób zdemontować, zabrać ze sobą a później ponownie zamontować. 

Dodatkowym atutem jest duża dostępność kolorów – siodło można spersonalizować pod siebie. Do wyboru są dwa kolory podstawy – czarny i bialy. Pokrycie wykonane z syntetycznej skóry podzielono na dwa fragmenty,  kolor głównego można wybierać spośród 6 kolorów (biały, czarny, niebieski, pomarańczowy, czerwony i limonkowy), obwód może być  biały lub czarny. Dodatkowo producent przewidział linię „Travel” która odznacza się barwnymi wzorami.

Selle Royal Ta+Too jest skierowany szczególnie dla tych których  rower jest narażony na złe warunki pogodowe jakimi są deszcz, wiatr ale również  upalne słońce - w takich warunkach siodło może zostać zniszczone bardzo szybko. Producent dodatkowo przygotował  dedykowane akcesoria  takich jak  uchwyt do podnoszenia roweru zamocowany do siodełka (idealny do miasta),  dedykowane lampki oraz torebkę podsiodłową. Siodło posiada pręty ze stali chromomolibdenowej i co ważne jest kompatybilne ze standardowymi wspornikami.

Bazowo Selle Royal Ta+Too jest dostępny z cenie 70 euro. Dodatkowe akcesoria to wydatek od 10 euro za uchwyt oraz lampkę i 17eur za torebkę pod siodło.

 

Maciek Wolak

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!