Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Porady > Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?

Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?

2015-06-27 16:41 użytkownik DaVeRc napisał:
Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?
Witam.Dziś po długim namyśle pojechałem zobaczyć kilka rowerów,ponieważ moja "damka" odmówiła posłuszeństwa.
Nigdy nie jeździłem rowerami za tysiąc złotych,ani droższymi,zawsze to były marketówki.
Dzisiaj przetestowałem kilka rowerów i najlepiej jeździło mi się właśnie tym pulserem,macie jakieś uwagi bądź spostrzeżenia na temat tego roweru?Jeżdżę po asfalcie i po drogach polnych,mimo szerokich opon jeździło się przyjemnie i dość lekko,jak dla mnie to był skok o kilka klas.
W media kosztuje 1099,nigdzie taniej nie znalazłem,czy wart jest tej ceny?
Podaje link do tego samego modelu który testowałem:
http://www.mediaexpert.pl/mtb/rower-best-pulser-27-5-quot-m21-niebiesko-bialo-zolty-2015-,id-314333
Jeździłem jeszcze tymi rowerami i nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak w/w:
http://www.mediaexpert.pl/mtb/rower-indiana-wildcat-1-6-19-czerwono-bialo-czarny-2015-,id-318337
oraz:
http://www.mediaexpert.pl/trekkingowe-cross/rower-best-cross-2-0-m19-quot-grafitowo-zielony-2015-,id-314317

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Dawid.
2015-07-08 12:29 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?
Wczoraj kupilem pulshera w Media expert za 1.099 zl. Super rower a dzieki temu, ze ma kola 27,5 smiga zarabiscie. Jak narazie 55 km/h polecam
2015-08-21 16:51 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?
też go kupiłem. jest ok.
dla mnie jedyną wadą to siodełko bo bolą 4 litery. Trzeba będzie wymienić.

Z plusów to podoba mi się blokada amortyzatorów i hamulce tarczowe. nigdy na takich nie jechałem, rower zatrzymuję się niemal w miejscu aż strach dotykać przedni hamulec :)

koła 27,5 , jeszcze za wcześnie się wypowiadam (potrzebuje jeszcze czasu) ale się męczę na tym rowerze. Na tej samej trasie 4km, na starym rowerze, z polową nie działających przerzutek aż tak się nie męczyłem. hmm dziwne - jeszcze się temu przyjrzę bo powinno być odczucie odwrotne. za miesiąc napisze co i jak :)
2015-08-21 16:52 użytkownik [niezalogowany] napisał:
2015-08-21 16:51 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?
też go kupiłem. jest ok.
dla mnie jedyną wadą to siodełko bo bolą 4 litery. Trzeba będzie wymienić.

Z plusów to podoba mi się blokada amortyzatorów i hamulce tarczowe. nigdy na takich nie jechałem, rower zatrzymuję się niemal w miejscu aż strach dotykać przedni hamulec :)

koła 27,5 , jeszcze za wcześnie się wypowiadam (potrzebuje jeszcze czasu) ale się męczę na tym rowerze. Na tej samej trasie 4km, na starym rowerze, z polową nie działających przerzutek aż tak się nie męczyłem. hmm dziwne - jeszcze się temu przyjrzę bo powinno być odczucie odwrotne. za miesiąc napisze co i jak :)
Odp.: Odp.: Odp.: Czy warto kupić rower BEST Pulser 27.5" M21?
jeszcze jedno

przepraszam bo rower best pulser 27.5 ale M19.
Liczba pozycji: