Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Porady > Kiedy kupować rower?

Kiedy kupować rower?

2016-09-26 11:20 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Kiedy kupować rower?
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego roweru (mój stary już wysłużył swoje i uznałem, że czas najwyższy na zamienić go na nowszy model). Miałem go kupić wcześniej, ale pomyślałem, że jesień/zima to okres poza sezonem, a zawze wszystko poza sezonem jest tańsze. Ktoś jednak ostatnio mi powiedział, że niekoniecznie i że największe promocje są wiosną, kiedy jest początek sezonu i wszyscy prześcigają się z promocjami, co łatwo zauważyć na różnych gazetkach promocyjny. I mam teraz taką zagwostkę co robić: czekać do wiosny, czy wspomóź sprzedawców zimą licząc na lepszą ofertę.
2017-01-31 12:54 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Kiedy kupować rower?
Hej! Moim zdaniem to właśnie okres zimowy jest dobra porą na to aby wybrać dla siebie rower i kupić go taniej z racji wielu promocji i rabatów. Ja też poluje na rower miejski i znalazłem coś dla siebie na stronie RowerPoMojemu, mają ciekawy sprzęt.
2017-04-25 13:22 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Kiedy kupować rower?
Jeżeli tylko masz odpowiedni budżet i jesteś zdecydowany na zakup nowego roweru, to moim zdaniem zawsze będzie na to dobry czas, w szczególności iż teraz możesz znaleźć fajne promocje w sklepach internetowych, zobacz na Remar-Sport.pl sam u nich zamawiałem i wszystko jest okej.
2017-06-27 09:59 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Kiedy kupować rower?
W zasadzie każdy okres jest dobry na to aby kupić rower, wystarczy znaleźć interesujący Cię model w niższej, polecam sklep Classiccity.pl gdzie sam zamawiałem rower,miła i fachowa obsługa.
2017-07-19 10:01 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Kiedy kupować rower?
A co powiesz na rower elektryczny? Moim zdaniem to bardzo fajna propozycja i sprawdzi się przede wszystkim do miasta, akurat we Wrocławiu na Bardzkiej 30 jest sklep zajmujący się e-bikami, mają szeroki zakres części i fachową obsługę, zdecydowanie polecam.
2017-09-27 11:21 użytkownik vege_Kajetan napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Kiedy kupować rower?
Zdecydowanie późną jesienią/zimą. Albo tuż po zakończeniu wakacji, wtedy bardo często pojawiają się w sklepach wyprzedaże. Możesz też obserwować sklepy internetowe, bo czasami z różnych okazji wprowadzają fajne rabaty, nawet obniżki koło 20%.
2018-03-19 12:27 użytkownik Remar-Sport napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Kiedy kupować rower?
Zgadzam się jeszcze teraz kiedy nie ma pełnego sezonu wiosennego, możesz kupić dobry i zarazem tańszy rower. Oczywiście najlepiej będzie szukać w sklepach internetowych gdzie bez wątpienia znajdziesz największy wybór.

remar-sport.pl
2018-04-06 14:25 użytkownik sarusska napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Kiedy kupować rower?
Warto też pamiętać że jest możliwość zakupu roweru na raty 0% przynajmniej jeżeli chodzi o rowery rometowskie
Liczba pozycji: