Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Porady > Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?

Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?

2017-04-04 09:39 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
Witam serdecznie

zamierzam kupić rower, niestety budżet mały, dlatego zastanawiam się nad dwoma rowerami: kross Hexagon X1 lub grand Rock 400. W salonie rowerowym polecili mi, iz w tej samej cenie lepiej kupić tego Granda. Co myślicie?

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
2017-06-27 09:48 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
Co prawda nie wiem jaki budżet dokładnie posiadasz na zakup nowego roweru,natomiast generalnie zastanowiłbym się także nad Rometem, konkretnie ten model
http://allegro.pl/romet-orkan-1-0d-gwarancja24-rabat20-poznan-i6808142389.html
2017-07-14 15:08 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
bierz Hexagona!! Krossy to swietne rowery calej swojej rodzinie w sklepie DomenaSportowa.pl kupilem rozne modele krossa w tym wlasnie hexagona i sprawuje sie bardzo dobrze. Leciutko, plynnie bez zadnych usterek :)
2017-07-18 10:55 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
Grand Rock też da sobie radę i nie przepłacisz, co niestety często ma miejsce w przypadku rowerów marki Kross. Sam osprzęt prezentuje się podobnie, może minimalna przewaga Krossa.

www.Ecobike.pl
2017-09-13 17:45 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
a czy w tym sklepie domena sportowa kupie akcesoria do mojego rowera? Mam crossa b3 i nigdzie nie moge znalezc oryginalnych czesci a tylko na takich mi zalezy prosilbym o odpowiedz i z gory dziekuje !!
2017-11-11 23:27 użytkownik marcelkaliss napisał:
Odp.: Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
w tym sklepie co jakis czas dodaja nowe czesci wiec warto zagladac tam, sam szukalem w internecie paru czesci do swojego roweru i wiekszosc byla akurat tam, fajny sklep
2018-03-19 12:29 użytkownik Remar-Sport napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Kross Hexagon X1 czy Grand Rock 400 ?
Grand rock 400 ma moim zdaniem lepszy osprzęt i jadąc na nim osobiście- był dla mnie po prostu wygodniejszy niż Hexagon. Najlepiej zrobisz jeżeli przejedziesz się tymi modelami i sam podejmiesz decyzję. Wtedy ma się zupełnie inne odczucie oraz wyobrażenie już po jeździe testowej.

remar-sport.pl
Liczba pozycji: