Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Porady > Prośba o dobór rowera

Prośba o dobór rowera

2016-03-20 10:54 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Prośba o dobór rowera
Dzień dobry,
jako że w ogóle nie znam się na rowerach b. proszę o poradę.
Mam zamiar kupić rower górski w celu dojeżdżania do pracy (ok. 4 km, jazda po drogach miejskich, jednak droga nie jest prosta, teren jest nierówny, górzysty) dlatego jedną z ważniejszych rzeczy przy doborze takiego roweru będzie jego waga (możliwie jak najmniejsza) oraz solidne przerzutki oraz hamulce.

Jeśli chodzi o cenę - do 2000 zł.

Nie mam zamiaru używać tego roweru innym celu (np. jazda po górach, lasach itp.).

Będę wdzięczny za wszelkie porady na temat zakupu takiego roweru oraz informację czy istnieje możliwość zamówienia takiego egzemplarza przez Internet w taki sposób, aby rower był gotowy do jazdy po rozpakowaniu (nie mam czasu aby uczyć się składania roweru);

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i informacje.

Pozdrawiam
2016-03-29 10:36 użytkownik Karmeid napisał:
Odp.: Prośba o dobór rowera
Przejrzyj te https://www.sporti.pl/pol_m_Rowery_Cross-3330.html ze sporti kupowałem rower miesiąc temu i nie mam zastrzeżeń, wręcz jestem bardzo zadowolony :)
2017-01-31 12:58 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Prośba o dobór rowera
Na stronie RowerPoMojemu.pl są teraz bardzo fajne promocje na wybrane modele rowerów, więc możesz zerknąć, sam u nich zamawiałem i zawsze miła, fachowa obsługa.
2017-07-19 10:22 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Prośba o dobór rowera
Polecam skupić się na rowerze elektrycznym, możesz dostać go w rozsądnej cenie oraz szerokim wyposażeniem, dobrym napędem. We Wrocławiu na ul. Bardzkiej 30 jest sklep który właśnie w tym się specjalizuje, warto zerknąć.
Liczba pozycji: