Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Sprzęt > rower dla dziecka

rower dla dziecka

2019-06-07 15:47 użytkownik [niezalogowany] napisał:
rower dla dziecka
Cześć, chce kupić synowi rower, ale nie wiem na jak rozmiar ramy się zdecydować i jaką firmę.
Syn ma 123cm wzrostu i nie wiem czy brać 20" i powinien być idealny czy 22", żeby był na dłużej ale teraz może nie dosięgać do ziemi. Jak kupowaliście rowery dziecią? na styk, czy trochę większy?
Narazie zdecydowałem się na sklep PMBike, ogromny wybór i dobre ceny, tylko proszę, pomóżcie mi zadecydować z rozmiarem.
https://pmbike.pl/rowery-dla-dzieci-20
2019-07-10 18:43 użytkownik kemurka napisał:
Odp.: rower dla dziecka
Sprawdź tutaj https://www.rowertour.com/ wydaje mi sie, ze w ich ofercie znajdziesz cos dla siebie. Generalnie trwa teraz wyprzedaż także jeszcze lepiej się składa:)
2019-07-24 15:30 użytkownik marekq123 napisał:
Odp.: rower dla dziecka
Sprawdź ofertę rowerów sklepu PM Bike https://pmbike.pl/, na pewno znajdziesz coś w ich ofercie. Sam brałem tam rowerki dla moich dzieci, szczególnie najlepiej wybrać coś w lato, gdy trwa sezon na wyprzedaże.
2019-10-21 11:00 użytkownik AniaM2 napisał:
Odp.: rower dla dziecka
Ja brałam tu https://www.najlepszyrower.pl/chlopiec-c-14.html?mode=tiles Jeśli o mnie chodzi to raczej jestem za kupowaniem ciut większych rowerów dla dziecka, przecież szybko rośnie. Chociaż podobno lepiej brać na odpowiedni wzrost, tylko mając 7 letnie dziecko to już za rok na 8 latka może być za małe. Ale teraz w sumie już jesień więc za dużo nie pojeździ, a od wiosny będzie pewnie dobry
Liczba pozycji: