Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Sprzęt > Rower stacjonarny

Rower stacjonarny

2017-06-08 11:16 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Rower stacjonarny
Już dziś przygotuj się do zimy. Teraz jest najlepsza okazja do zakupu rowerów stacjonarnych. W sklepie Hop-sport.pl znajdziesz mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne rowery stacjonarne. W ofercie sklepu znajdują się również profesjonalne rowery spinningowe.
Zapraszamy!
2017-06-27 10:10 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Rower stacjonarny
Akurat ja wolę tradycyjny rower, teraz jest najlepsza okazja aby wybrać odpowiedni model dla siebie, z tych dobrych i sprawdzonych sklepów polecam www.Classiccity.pl
2017-07-18 10:46 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Rower stacjonarny
Warto zainteresować się też rowerem elektrycznym, wiem że na stronie www.Ecobike.pl mają kilka naprawdę ciekawych modeli i nie jest drogo.
2017-12-14 12:48 użytkownik vege_Kajetan napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Rower stacjonarny
Ja kupiłem rower stacjonarny na urodziny, ponieważ lekarz zalecił jej więcej ruch np. jazdę rowerem, a że ona nie przepada za taką aktywnością to było dla niej wyjście idealne. Osobiście nie wyobrażam sobie siedzenia w 4 ścianach jeszcze pewnie przed telewizorem i jazdy donikąd.
2018-06-05 10:18 użytkownik Remar-Sport napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Rower stacjonarny
Co do roweru elektrycznego to pełna zgoda i również polecam, nie tylko na okres jesienno zimowy,ale przede wszystkim teraz wiosną i latem, kiedy mamy pełnię sezonu. łatwiej będzie coś doradzić jeżeli sprecyzujesz jaki budżet posiadasz na ten cel. Zerknij na modele Haibike, w razie pytań chętnie pomożemy :)
2018-06-11 13:04 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Odp.: Rower stacjonarny
Kupowaliście może rower w rowertak.pl -https://rowertak.pl?
Ja chciałam zamówić dziecku, ale łamię się i nie wiem czy nie lepszy był by sklep stacjonarny. Jednakże mam do nich kawałek a bez samochodu to już wyprawa.
2018-10-28 22:09 użytkownik Grawitacyjny_pl napisał:
Odp.: Rower stacjonarny
Może to i jest jakaś alternatywa dla normalnego roweru, szczególnie w zimę poza sezonem kiedy chcemy spędzać czas aktywnie na siłowni, to bardziej kwestia kupna dobrego modelu.
Liczba pozycji: