Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Miasto > Rower w metrze, tramwaju oraz autobusie w Warszawie

Rower w metrze, tramwaju oraz autobusie w Warszawie

2015-12-13 19:42 użytkownik [niezalogowany] napisał:
NIE wolno przewozić rowerów
Żaden z pojazdów komunikacji miejskiej w W-wie - autobusy i tramwaje - nie posiadają homologacji na przewóz rowerów - mogą jedynie przewieźć jeden wózek inwalidzki i tylko jeden wózek dziecinny. to, że regulamin dopuszcza przewóz rowerów - jest smieszne, bo pojazdy nie posiadają odpowiedniego oznakowania i homologacji - jedynie pociągi SKM posiadają stojaki zabezpieczające rower w czasie transportu...
2016-08-09 09:30 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Rower służy do jeżdżenia, nie do wożenia
Transport publiczny to nie miejsce, żeby przewozić swoją kupę żelastwa. Skoro już chcesz pokazać, że jesteś "eko", jedź sobie sam, zamiast zajmować miejsce innym. Albo bądź kulturalny i wykup drugi bilet.
2016-10-08 19:46 użytkownik samuel napisał:
Odp.: Rower służy do jeżdżenia, nie do wożenia
Rower a wózek dla dziecka/wózek inwalidzki to jednak różne rzeczy. To coś bez czego sobie inwalida nie poradzić, a matce z dzieckiem będzie ciężej się poruszać.
2018-07-22 17:41 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Rowery
Dlaczego rowery blokują wszystkie korytarze i wejścia w metrze w weekendy?
2018-09-05 15:50 użytkownik [niezalogowany] napisał:
wyproszenie z autobusu
co w sytuacji, kiedy kierowca wyprasza mnie z rowerem z autobusu DOPIERO PO SKASOWANIU PRZEZE MNIE BILETU i przejechaniu przystanku aż do przystanku "na żądanie" dla wszystkich "czarnych" nr, autobus niemal pusty, miejsce zajęte właściwe, przyczyną jest zapewne ostatni kurs kierowcy (godz.ok.20:00) - nim to zrobił trzasnął drzwiami w tylne koło roweru. Warszawa linia 190
2018-09-05 15:55 użytkownik [niezalogowany] napisał:
do komentujących
czasem się zdarzy, że złapiesz gumę, a powoli się ściemnia - w tej sytuacji możliwość przewiezienia roweru to duża pomoc. mnie przebili opony na klatce, kiedy byłam w pracy (konieczność powrotu do domu); i co ma wspólnego z tym "eko"?
Liczba pozycji: