Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Turystyka > Rowerowy Potop AZS - Gdynia - Karlskrona wrzesień 2014

Rowerowy Potop AZS - Gdynia - Karlskrona wrzesień 2014

2014-08-29 23:54 użytkownik tini89 napisał:
Rowerowy Potop AZS - Gdynia - Karlskrona wrzesień 2014
Witajcie,

jestem ambasadorem wydarzenia Rowerowy Potop AZS organizowanego przez Stena Line przy współpracy z AZS i chciałbym was zaprosić do wzięcia udziału w imprezie stworzonej specjalnie dla pasjonatów dwóch kółek i nie tylko. Mogę ją polecić z pełną odpowiedzialnością bowiem sam do tej pory byłem na każdej z trzech edycji i takiej atmosfery radości, przyjaźni ale i zdrowej sportowej rywalizacji trudno szukać gdzie indziej. Poniżej przedstawiam trochę szczegółów.

Przed wami dwie noce zabawy na statku Stena Line (Gdynia - Karlskrona) i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniecie w wygodnej kabinie i odbudujecie zapas kalorii. Rano czeka na Was śniadanie ? szwedzki stół.

Z sześciu tras możecie wybrać tę, która najbardziej odpowiada Waszemu doświadczeniu i kondycji. Dla tych, którzy już skosztowali Rowerowego Potopu w poprzednich edycjach ? uwaga: mamy nową trasę! Jeśli nie chcecie zbyt się forsować, polecamy 45 km rowerowego spaceru po mieście, a jeżeli lubicie wyzwania, wybierzcie trasy 60, 75 lub nawet 100 km!

Impreza organizowana jest w trzech wrześniowych terminach:

-7 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 9 września 2014 godz. 9:00. OSTATNIE MIEJSCA!
-14 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 16 września 2014 godz. 9:00.
-28 września 2014 godz. 21:00. Powrót: 30 września 2014 godz. 9:00.

Cena uczestnictwa w imprezie wynosi 179 złotych od osoby w kabinie wewnętrznej 4 os. Comfort Class z łazienką. Z kodem ambasadora MARCIN, możecie uzyskać dodatkowo 10 złotych rabatu od osoby.

Wszystkie szczegóły rejsu a także tras rowerowych znajdziecie na stronie internetowej: http://www.stenaline.pl/rowerowypotop

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia na promie ;-)
Liczba pozycji: