Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Turystyka > Turystyka rowerowa - organizacja rajdów - pomysł na wakacje 2015

Turystyka rowerowa - organizacja rajdów - pomysł na wakacje 2015

2015-05-20 16:21 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Turystyka rowerowa - organizacja rajdów - pomysł na wakacje 2015
Witajcie,
Jakiś czas temu szukając pomysłu na połączenie pasji z pracą przyszedł mi do głowy pomysł na serwis internetowy o tematyce Turystyki Rowerowej ... W końcu takiego z prawdziwego zdarzenia jeszcze u nas nie ma ... Jest oczywiście wiele różnego rodzaju lokalnych źródeł informacji o turystyce, ale żadne z tych źródeł nie dostarcza kompleksowej wiedzy. Bynajmniej ja takiego nie znalazłem.
Tak powstał pomysł na serwis www.lubimyrowery.pl ...
Docelowy format i zawartość serwisu to dostarczenie kompleksowej informacji potencjalnemu turyście rowerowemu. Przykład: Wchodzę na stronę LubimyRowery.pl odnajduję ciekawe miejsca i ciekawe trasy w zamieszczonych tam bazach. Rezerwuję nocleg w certyfikowanych obiektach noclegowych Przyjaznych Rowerom, biorę udział w rajdach i wyprawach zamieszczonych w kalendarzu imprez. Serwis LubimyRowery.pl to w zamyśle twór ciągle rozwijający się i idący z duchem potrzeb jego Użytkowników. Może jeszcze nie w jego finalnej odsłonie, ale na początku drogi - długiej drogi, która w efekcie zmieni wygląd naszej krajowej turystyki rowerowej.
Ponadto zapraszam do udziału w organizowanych rajdach rowerowych. Szczegóły na stronie h.ttp://lubimyrowery.pl/r4fun/rajdy-i-wyprawy-rowerowe/

Terminarz rajdów:
1. 10-13.07.2015 - Rajd rowerowy - Latem na Kaszubach ...
2. 14-21.08.2015 - Sudety Adventures 2015
3. 29.08.2015 - I Rodzinny Rajd Rowerowy - Wdzydze 2015

Pozdrawiam
Piotrek

lubimyrowery@gmail.com
Liczba pozycji: