Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Forum > Porady > Ubezpieczenie roweru i rowerzysty - PZU - Bezpieczny Rowerzysta

Ubezpieczenie roweru i rowerzysty - PZU - Bezpieczny Rowerzysta

2018-04-04 17:26 użytkownik [niezalogowany] napisał:
Ubezpieczenie roweru sprowadzonego
Witam 11lat temu kupiłem rower który został sprawdzony z Niemiec 13 lat temu. Jest on bardzo nietypowy i wart jest dobrego auta. Mogę ubezpieczyć taki rower
2018-06-05 10:25 użytkownik Remar-Sport napisał:
Odp.: Ubezpieczenie roweru sprowadzonego
Najlepiej zrobisz jeżeli udasz się bezpośrednio do danego TU i tam zapytasz, ale z tego co mi wiadomo to jak najbardziej jest opcja ubezpieczenia roweru. Możesz napisać jaki to dokładnie model?
2018-07-09 23:01 użytkownik [niezalogowany] napisał:
ubezpieczenie OC
Ciekawe skąd te ceny w artykule, bo nijak się mają do rzeczywistości. Agent wyliczył mi 442 samego OC za cały rok. A w oddzialem w ogołe nie chcą gadać, odsyłają do agenta.
2018-07-18 21:37 użytkownik [niezalogowany] napisał:
PANIE REDAKTORZE!!!
Ponawiam pytanie SKĄD PAN WYTRZASNĄŁ TE CENY?!?!?! Bo są to wierutne bzdury i tyle. Pytałem się na infolinii PZU, na hasło rower w ogóle zmieniają ton i nie chca gadać, w oddziale to samo i odsyłają do agenta, a agent który normalnie ma bardzo dobre stawki np na samochody i motocykle wyliczył mi MINIMUM 442 PLN samego ubezpieczenia OC /rok w PZU !!!!! Więc PANIE REDAKTORZE proszę nie wprowadzać czytelników w BŁĄD!!! No ale pewnie te wszystkie rewelacje wyssane z palca, bo liczą się tylko kliknięcia i wpływy z reklam.. ot cała prawda o tych wszystkich bezwartościowych mdłych blogach w dzisiejszym internecie.
2018-07-20 15:18 użytkownik Remar-Sport napisał:
Odp.: PANIE REDAKTORZE!!!
Artykuł jest już starszy więc ceny też uległy zmianie, warto byłoby po prostu go zaktualizować, zauważmy ze ceny ubezpieczenia OC podskoczyły w górę w zależności również od naszego miejsca zamieszkania. To dotyczy także cen oc samochodowego.
Liczba pozycji: