Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > O nas
 

O nas

wRower.pl jest jednym z trzech najbardziej popularnych w Polsce portali rowerowych - codziennie odwiedza nas ponad 2000 czytelników (Unikalnych Użytkowników).

Nasz portal to jedyne miejsce w polskim internecie, gdzie tematykę rowerową traktuje się tak szeroko. Wiele interesujących informacji znajdą tu nie tylko zagorzali entuzjaści sprzętowych nowinek, ale także rowerzyści miejscy oraz pasjonaci leśnych górskich szlaków.

wRower.pl jest najstarszą w Polsce stroną o rowerach - istnieje od 1995 roku.

Czytelnicy otrzymają wyczerpujące informacje, m.in. odpowiedź na najczęstsze pytanie "jaki rower kupić?", następnie mogą zgłębić tematykę standardów sprzętowych (np. przerzutki, mechanizmy korbowe, osie suportowe), zapoznać się z drobiazgowym omówieniem zagadnień prawnych, a nawet przejrzeć wszystkie wydane w Polsce publikacje książkowe na temat jednośladów.

Dużo miejsca poświęcone jest również turystyce rowerowej - od przedstawienia najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce i na świecie do praktycznych porad jak przygotować się do wyprawy. Obszerne informacje i wskazówki przygotowane zostały przez jednych z najbardziej doświadczonych redaktorów, którzy na rowerze przejechali przez ponad 40 krajów na 3 kontynentach.

Portal wRower pl nie zajmuje się sportem rowerowym - kolarstwem szosowym oraz maratonami rowerowymi.

W 2012 roku ruszyła nowa odsłona portalu. Odświeżony design, rozbudowane treści i nowa funkcjonalność to tylko niektóre z licznych zmian. Po prostu Rowery od A do Z!