Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'łańcuch'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'łańcuch'
2014-12-04
Jeżeli Twój łańcuch cierpi od nadmiaru brudu i piachu, a Ty sam jesteś zmęczony spędzaniem czasu na jego czyszczeniu, to firma Muc-Off ma nowe rozwiązanie - maszynkę do czyszczenia łańcuchów- X-3 Dirty Chain Machine.
2007-11-26
Łańcuch, obok rowerzysty, jest chyba najciężej pracującą częścią tandemu człowiek-rower. W przeciwieństwie do tego pierwszego łańcuch nie marudzi i nie woła "jeść". Piszczy tylko, gdy mu sucho i nie należy wtedy takich pisków ignorować. Zlekceważony potrafi narazić nas na niemałe koszty.
2007-12-07
Najczęściej słyszany odgłos w stolicy Holandii to szelest łańcuchów i pobrzękiwanie dzwonków. To rowerzyści, którzy są wszędzie. Ponad 40 procent ruchu ulicznego w tym mieście odbywa się na rowerach
Liczba pozycji:


Znaleziono: 15 artykułów dla tagu 'łańcuch'
2014-07-19
Jedną z nowości na rok 2014 w ofercie firmy Finish Line jest urządzenie No Drip służące do smarowania łańcucha. Przetestowaliśmy jak sprawuje się w praktyce.
2012-09-26
Kupno roweru powinno się zawsze wiązać z zakupem zabezpieczenia, dzięki którym go nie stracimy. W artykule omówimy jakie typy zapięć rowerowych możemy kupic a w dziale porady radzimy w jaki sposób zabezpieczyć rower przed kradzieżą.
2012-03-27
Jest kilka szkół dotyczących wymiany łańcucha. Co do jednego nie ma wątpliwości - łańcuch to jeden z najbardziej zużywających się (po klockach hamulcowych i oponach) elementów roweru. Wcześniej czy później będziemy musieli się z tym zmierzyć.
2012-03-27
Zespół napędowy wymaga smarowania. Powinniśmy to robić specjalnymi smarami przeznaczonymi do tego - czasy zwykłego oleju maszynowego już dawno minęły. Z kolei smarowanie (co się zdarza) olejami roślinnymi przynosi dokładnie odwrotny skutek do zamierzonego
2012-03-27
Zestawienie modeli łańcuchów KMC wg roczników
2012-03-27
Wszystko na temat łańcuchów rowerowych - wiedza teoretyczna, praktyczna i zestawienia modeli wszystkich producentów wg roczników.
2012-03-27
Wszystko na temat łańcuchów rowerowych - wiedza teoretyczna, praktyczna i zestawienia modeli wszystkich producentów wg roczników.
2012-03-27
Zestawienie modeli łańcuchów SRAM wg roczników z lat 2000-2005
2012-03-27
Zestawienie modeli łańcuchów SRAM wg roczników
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 6 definicji w encyklopedii dla tagu 'łańcuch'
Wprowadzony przez Shimano w 1989 system ułatwiający zmianę przełożeń w rowerze. Na HyperGlide (HG) składają się: zestaw zębatek tylnych, łańcuch,bębenek
Narzędzie służące do rozłączania i złączania łańcucha rowerowego. Zasada działania jest podobna do imadła - stąd nazwa.
W rowerze służy do przeniesienie ruchu obrotowego nóg poprzez pedały, na ruch obrotowy suportu. Razem z zębatkami tworzy mechanizm korbowy.
W rowerze służy do przeniesienie ruchu obrotowego nóg poprzez pedały, na ruch obrotowy zębatki i poprzez łańcuch koła.
Spinka do łączenia łańcucha rowerowego firmy SRAM.
Specjalne ogniwo do łańcucha rowerowego służące do jego łączenia. Spinki sa oferowane przez producentów łańcuchów - Shimano, Sram, Wippermann oraz KMC. Rozwiązanie firmy SRAM posiada nazwę "PowerLink"
Liczba pozycji:


Znaleziono: 5 imprez dla tagu 'łańcuch'
Liczba pozycji: