Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'święto wrocławskiego rowerzysty'

Znaleziono: 11 wiadomości dla frazy 'święto wrocławskiego rowerzysty'
2012-06-01
W niedzielę we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja Święta Wrocławskiego Rowerzysty organizowana pod szyldem Święta Cyklicznego.
2011-06-09
W nadchodzącą niedzielę we Wrocławiu czeka nas trzecia edycja Święta Cyklicznego pod lokalnym hasłem Święta Wrocławskiego Rowerzysty. Czeka nas wielka rowerowa parada i bajk-piknik z mnóstwem atrakcji nie tylko dla najmłodszych.
2010-06-18
Około 1000 miłośników rowerów wzięło udział w Święcie Wrocławskiego Rowerzysty - cyklicznej imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa. O godzinie 111 po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia przez fotoreportera Gazety Wyborczej - na Placu Solnym radosny pochód ruszył ulicami miasta.
2010-06-11
W najbliższy weekend rusza największa niesportowa impreza rowerowa w Polsce. Jednocześnie w 5 miastach będzie się odbywało Święto Cykliczne. Impreza ta pod wieloma innymi nazwami (Parada Rowerowa, Święto Rowerzysty, Piknik Rowerowy) od wielu lat odbywała się w podobnym terminie (wcześniej we wrześniu - przy okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu), ale w tym roku organizacje rowerowe doszły do porozumienia i wspólnie promują swoje święto.
2009-06-09
Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich zroweryzowanych na Święto Wrocławskiego Rowerzysty, 14 czerwca (niedziela). Start o godzinie 11:00 na pl. Solnym.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 4 imprez dla tagu 'święto wrocławskiego rowerzysty'
Liczba pozycji: