Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'światła dla rowerzystów'

Znaleziono: 7 artykułów dla tagu 'światła dla rowerzystów'
2013-07-15
Wraz z rozwojem oświetlenia LEDowego segment lampek rowerowych bardzo się rozrósł. Obecnie możemy mamy wybór od superjasnych lamp przednich, przez klasyczne "mrugacze", po małe "pchełki".
2014-01-01
Rower - podobnie jak inne pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym musi być wyposażony w światła. Wyjaśniamy w jakie oświetleniu musi być oraz może być wyposażony jednoślad zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2012-04-14
"Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia" określa dwie możliwe barwy przedniego światła: białą i żółtą selektywną.
2012-04-15
"Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia" określa wysokość minimalną i maksymalna umieszczenia świateł w rowerze.
2012-04-16
Od 2003 roku, kiedy w życie weszło "Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia" rowerzyści legalnie mogą korzystać z mrugających lampek barwy czerwonej zamontowanych z tyłu roweru.
2012-04-19
Rower - podobnie jak inne pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym musi być wyposażony w światła.
2012-04-17
W 2007 roku został nowelizowany Kodeks Drogowy w którym zmienił się artykuł 51 mówiący o obowiązkowym włączeniu świateł przez całą dobę i cały rok. Wielu rowerzystów zaczęło się zastanawiać cz i w takim razie ich nie dotyczy ten przepis.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'światła dla rowerzystów'
Liczba pozycji: