Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'śwr'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'śwr'
2015-06-11
W najbliższą niedzielę we Wrocławiu odbędzie się Wrocławskie Święto Rowerzysty - największa (3-5 tys. uczestników), niesportowa impreza rowerowa w regionie.
2014-06-01
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Wrocławskiego Święta Rowerzysty, które jest największą, niesportową rowerową imprezą w regionie. Kolejny już raz impreza odbywać się będzie pod wspólnym sztandarem Święta Cyklicznego w dużych miastach w Polsce.
2012-06-01
W niedzielę we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja Święta Wrocławskiego Rowerzysty organizowana pod szyldem Święta Cyklicznego.
2010-06-18
Około 1000 miłośników rowerów wzięło udział w Święcie Wrocławskiego Rowerzysty - cyklicznej imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa. O godzinie 111 po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia przez fotoreportera Gazety Wyborczej - na Placu Solnym radosny pochód ruszył ulicami miasta.
2010-06-11
W najbliższy weekend rusza największa niesportowa impreza rowerowa w Polsce. Jednocześnie w 5 miastach będzie się odbywało Święto Cykliczne. Impreza ta pod wieloma innymi nazwami (Parada Rowerowa, Święto Rowerzysty, Piknik Rowerowy) od wielu lat odbywała się w podobnym terminie (wcześniej we wrześniu - przy okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu), ale w tym roku organizacje rowerowe doszły do porozumienia i wspólnie promują swoje święto.
Liczba pozycji:
1 2