Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'BMX'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'BMX'
2009-10-15
Dla przechodniów w dużych miastach są zjawiskiem ekstremalnym. Na miniaturowych rowerach przemierzają ulice w szalonym tempie
2007-11-01
Białostoczanie już wiedzą: od dwóch i pół roku w każdy ostatni piątek miesiąca ulicami miasta przejeżdża Masa Krytyczna, czyli kilkuset rowerzystów-zapaleńców. W ten sposób walczą o to, co w ich życiu najważniejsze - ścieżki rowerowe.
2006-09-25
Krótki film pokazujący cyrkowe sztuczki na rowerze.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 artykułów dla tagu 'BMX'
2012-09-22
Przełom XIX i XX w. przyniósł ciekawe innowacje: ścigano się na rowerach szosowych, kobiety w długich sukniach mogły wygodnie podróżować "damką", a miłośnicy zrelaksowanej pozycji - rowerem poziomym. W XX w. skonstruowano składak, BMX i rower trekingowy.
2012-03-20
Gra rowerowa. Ewolucje BMX na specjalnym torze
2012-03-29
Celem gry jest jak zbieranie energetycznych punktów oraz wykonywanie jak najwiekszej ilości punktowanych trików.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 definicji w encyklopedii dla tagu 'BMX'
Słocho pochodzi z języka angielskiego i dosłownie oznacza króliczy skok. Jest jedną z podstawowych figur akrobatycznych początkujących trialowców i bmx'owców.
Rurki montowane przy osiach kół w rowerach typu BMX. Służą do wykonywania ewolucji - np grindowania - czyli triku polegającego na zjeździe po poręczy. Na pegach rowerzysta może także stanąć i wykonywać ewolucje.
Z angielskiego Bicycle Moto Cross - równocześnie nazwa roweru jak i rodzaju kolarstwa, które powstało w USA w latach 70-tych. Rower BMX jest używany głównie do wykonywania ewolucji oraz do wyścigów na bardzo krótkich dystansach z wykorzystaniem przeszkód.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'BMX'
Liczba pozycji: