Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Berlin'

Znaleziono: 3 wiadomości dla frazy 'Berlin'
2009-10-21
Właściciel berlińskiej agencji towarzyskiej wpadł na pomysł "zielonych rabatów": klient, który przyjedzie rowerem lub środkiem komunikacji miejskiej, płaci mniej niż ten, który porusza się samochodem - informuje brytyjski "The Guardian".
2009-07-11
Policja z Berlina konfiskuje rowery z tzw ostrym kołem. Powodem jest zagrożenie jakie stwarzaja dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.
2007-11-29
W Warszawie rower powinien służyć do rekreacji - wciąż takie myślenie dominuje wśród urzędników. Mimo to coraz więcej osób jeździ nim na co dzień. Może kiedyś będzie ich tyle, co w Berlinie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'Berlin'
2019-06-15
Niemieckie szlaki rowerowe zaliczane są do najlepszych w Europie. W kraju naszych sąsiadów na rowerze można odwiedzić niemal każdy rodzaj europejskiego krajobrazu - od wybrzeży Morza Bałtyckiego przez pojezierza po trasy o charakterze alpejskim.
2012-02-29
W Niemczech działają obecnie dwa duże systemy Roweru Miejskiego: Call-a-bike oraz Nextbike.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'Berlin'
System publicznych rowerów niemieckich kolei Deutsche Bahn w Berlinie, Frankfurcie nad Menem, Koloni, Stuttgarcie, Monachium, Karlsruhe oraz w Saarbrücken obsługiwany za pomocą telefonu komórkowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 7 imprez dla tagu 'Berlin'
Liczba pozycji: