Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Bieszczady'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'Bieszczady'
2013-10-09
Bieszczady są urokliwą krainą przyciągającą licznych turystów i amatorów przygody. Wydawnictwo Compass wydało solidny przewodnik z 30 atrakcyjnymi trasami rowerowymi, które zawierają szczegółowe mapy, obszerne opisy oraz techniczne parametry.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 artykułów dla tagu 'Bieszczady'
2012-02-03
Mapa przedstawia wszystkie szlaki rowerowe, jakie wyznakowano w polskich Bieszczadach w ramach projektu Greenways. Trasy proponowane w tym opracowaniu przeznaczone są dla turystów rowerowych, chcących podczas urlopu
2012-01-02
W przewodniku zamieszczono opisy 24 wycieczek rowerowych po najpiękniejszych zakątkach Bieszczadów: od Leska poprzez Ustrzyki Dolne, Jezioro Solińskie, Otryt, Połoninę Wetlińską i Caryńską, Bukowe Berdo - aż po Ustrzyki Górne.
2012-01-01
24 wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Bieszczadów. Wyniosłe połoniny, zielone wzgórza, malownicze przełomy rzek i rozległe łąki, a także ukryte w dolinach zabytki - cerkwie, kapliczki, przydrożne krzyże, zapomniane cmentarze
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 tras dla tagu 'Bieszczady'
Atrakcją tego terenu są mijane po drodze wypały węgla drzewnego, bieszczadzka kolejka wąskotorowa oraz znana w okolicy karczma "Siekierezada", w której znajdują się dzieła słynnych bieszczadzkich malarzy i rzeźbiarzy.
Szlaki rowerowe na tym odcinku w większości przebiegają przez tereny leśne. Są to tereny z siedliskiem wielu dzikich zwierząt. Zabronione jest zjeżdżanie z wytyczonego szlaku.
Bardzo malownicza trasa prowadząca szosą wzdłuż zatok Zalewu Solińskiego pozostawia w pamięci niezapomniane obrazy.
Bardzo malownicza trasa prowadząca szosą wzdłuż zatok Zalewu Solińskiego pozostawia w pamięci niezapomniane obrazy.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'Bieszczady'
2011-08-05 - 2011-08-08
Liczba pozycji: