Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Bike Maraton'

Znaleziono: 25 wiadomości dla frazy 'Bike Maraton'
2008-09-27
Jest mi niezmiernie miło po raz kolejny zaprosić do Polanicy-Zdroju entuzjastów kolarstwa górskiego na finał imprezy sportowej Bike Maraton MTB. Polanica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, miasteczko niewielkie, ale dynamicznie się rozwijające.
2008-10-03
Mio Fujifilm Bike Maraton był pod każdym względem wyjątkowy. Na starcie czołówka polskiego MTB z Markiem Galińskim w roli głównej. Trasa typowo górska a z racji tego, że przez cały tydzień padało nie należała do najprostszych.
2008-08-28
"Wracamy do korzeni - mówi Maciej Grabek dyrektor imprezy - po raz pierwszy właśnie na terenie Piechowic w Górzyńcu odbył się pierwszy Bike Maraton, w którym wystartowało prawie 500 osób. Od tego wydarzenia minęło już sporo czasu, ale mam nadzieje, że Ci którzy pamiętają Górzyniec 2001 wrócą do Piechowic powspominać. Serdecznie zapraszam."
2008-08-20
W miniony weekend po mimo nie najlepszej pogody poznańska Malta przyciągnęła ponad 800 zawodników, którzy o 11.00 ruszyli na trasę Mio Fujifilm Bike Maratonu. Kolarze w przeciwieństwie do maratonów górskich mieli do pokonania w Poznaniu dłuższe odcinki trasy, wyznaczone przez nawigatory MIO, które wynosił KROSS 29 km MEGA – 63km GIGA – 96 km.
2008-08-01
Z prawdziwą przyjemnością gościć będziemy w Świeradowie-Zdroju uczestników kolejnej edycji Mio Fujifilm Bike Maraton’u. W tym roku również odbędą się u nas V Amatorskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy i Mediów w Górskim Maratonie Rowerowym.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5


Znaleziono: 2 definicji w encyklopedii dla tagu 'Bike Maraton'
Cykl około 13 (w zależności od roku) maratonów rowerowych dla amatorów, głównie w regionie Dolnego Śląska organizowanych przez firmę Grabek Promotion. Jest to jeden z dwóch największych cykli maratonów rowerowych
Firma Macieja Grabki z Jeleniej Góry organizująca cykl maratonów rowerowych pod nazwą Bikemaraton. Dyrektorem ds. marketingu i promocji jest Adam Orczykowski
Liczba pozycji:


Znaleziono: 8 imprez dla tagu 'Bike Maraton'
Liczba pozycji: