Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Brzeg'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'Brzeg'
2011-04-28
Oddzielenie ruchu rowerowego i samochodowego poprawi bezpieczeństwo na drodze - tłumaczy Michał Wandrasz z opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Akurat w Brzegu robimy bardzo dużo dla rowerzystów i pod względem infrastruktury rowerowej na tle innych miejscowości w województwie Brzeg wypada bardzo dobrze.
2009-02-02
Brzeski Klub Na Przełaj zaprasza przedstawicieli samorządu, instytucji zajmujących się komunikacją i drogownictwem na terenie Brzegu i okolic, a także prasę i osoby prywatne zainteresowane sprawami komunikacji do wzięcia udziału w slajdowisku pt. "Ścieżki i śmieszki Europy i Polski"
2008-05-07
Brzeski Klub Miłośników Aktywnego Wypoczynku "Na Przełaj" zaprasza 11 maja na rajd, którego celem jest przejechać na rowerze trasę Brzeg - Paryż - Brzeg długości ok. 80 km.
2007-01-07
Brzeski Klub "Na Przełaj" oraz kino "Centrum" zapraszają na cykl slajdowisk dotyczących turystyki rowerowej w Polsce i Europie.Tematem najbliższego spotkania będzie wyprawa Baltic Cycle. Brzescy turyści będą wspominać uczestnictwo w międzynarodowej imprezie, która prowadziła wokół Bałtyku.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 tras dla tagu 'Brzeg'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 10 imprez dla tagu 'Brzeg'
Liczba pozycji: