Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Bydgoszcz'

Znaleziono: 45 wiadomości dla frazy 'Bydgoszcz'
2010-07-08
Drogowcy chcą pozwolić przewozić rowery komunikacją miejską. Ale tylko wtedy, gdy rower się zepsuje albo pogorszy pogoda. - Takie ograniczenia to kuriozum - mówią radni i rowerzyści
2010-06-17
"Express" nagłośnił problem - teraz rowerzyści domagają się, by można było wozić jednoślady autobusami. ZDMiKP nie mówi nie. Dla rowerzystów prowadzi też akcję „Wnioskuj o stojak”.
2010-03-31
Bydgoscy rowerzyści mają dość. Czują się ignorowani przez drogowców. Twierdzą, że chcą rozmawiać z nimi o swoich problemach, ale ci nie chcą ich wysłuchać. Dlatego zawiązali Stowarzyszenie Bydgoszcz Rowerowa.
2010-04-27
Przejechać rowerem przez centrum miasta bez stresu, slalomu między samochodami i pieszymi. Niemożliwe? A jednak tym, którzy w niedzielę wzięli udział w Bydgoskim Festiwalu Rowerowym się udało
2010-04-28
W Bydgoszczy rowerzyści są potężną siłą. I potrafią się zjednoczyć. Czy dotrze to do osób odpowiedzialnych za trasy rowerowe w mieście?
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Bydgoszcz'
2012-03-13
Informacje przydatne dla rowerzystów w Bydgoszczy - ścieżki rowerowe, przewożenie roweru w środkach komunikacji miejskiej.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 16 tras dla tagu 'Bydgoszcz'
Bydgoszcz dla rowerzystów to nie tylko atrakcyjne szlaki nad Brdą, Kanałem Bydgoskim, w centrum i w Myślęcinku. Wszystkim cyklistom polecamy wycieczkę, która prowadzi w okolice zdominowane przez kominy, hale produkcyjne, magazyny, wysokie płoty, bocznice kolejowe i inne industrialne wynalazki.
Perełką na trasie jest Chełmno i jego średniowieczna starówka. Warto zobaczyć także pałac w Ostromecku.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 10 imprez dla tagu 'Bydgoszcz'
Liczba pozycji: