Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Bydgoszcz'

Znaleziono: 45 wiadomości dla frazy 'Bydgoszcz'
2010-03-15
Chcą, by nasze miasto było bezpieczne dla rowerzystów, więc tworzą nowe stowarzyszenie. Do Bydgoszczy Rowerowej może się przyłączyć każdy. Pierwsze spotkanie już w czwartek
2009-11-20
Część reklam na słupach i latarniach jest dla nas, rowerzystów, niebezpieczna - mówi Łukasz Juszczak, przedstawiciel grupy Bydgoszcz Rowerowa.
2009-08-22
Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu zapraszają na kolejną odsłonę AKADEMII MYŚLI SPOŁECZNEJ. Tym razem debata "BYDGOSZCZ WĄSKOROWEROWA" o obecnym stanie i perspektywach rozwoju infrastruktury rowerowej w Bydgoszczy.
2009-08-02
Rowerzyści muszą sami walczyć o swoje miejsce na bydgoskich ulicach. Nie pomoże im Zarząd Dróg, którego szef nie pojmuje, dlaczego ktoś wybiera rower do jazdy po mieście
2009-04-23
Dlaczego na wszystkich nowych trasach rowerowych kładzie się kostkę? Przecież o wiele wygodniejszy fest asfalt- pytają bydgoscy cykliści.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Bydgoszcz'
2012-03-13
Informacje przydatne dla rowerzystów w Bydgoszczy - ścieżki rowerowe, przewożenie roweru w środkach komunikacji miejskiej.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 16 tras dla tagu 'Bydgoszcz'
Bydgoszcz dla rowerzystów to nie tylko atrakcyjne szlaki nad Brdą, Kanałem Bydgoskim, w centrum i w Myślęcinku. Wszystkim cyklistom polecamy wycieczkę, która prowadzi w okolice zdominowane przez kominy, hale produkcyjne, magazyny, wysokie płoty, bocznice kolejowe i inne industrialne wynalazki.
Perełką na trasie jest Chełmno i jego średniowieczna starówka. Warto zobaczyć także pałac w Ostromecku.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 10 imprez dla tagu 'Bydgoszcz'
Liczba pozycji: