Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Bydgoszcz'

Znaleziono: 45 wiadomości dla frazy 'Bydgoszcz'
2009-04-25
Drugie spotkanie z cyklu "Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko" przeniesie nas tym razem do afrykańskich krajów dzięki osobie Pawła Wróblewskiego.
2009-05-25
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu<a href="http://www.rower.byd.pl/index.php?id=83" class="Wiencej" target="_blank"> "Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko..." </a>" 27 maja br. gościem Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej będzie Robert Maciąg.
2008-09-02
Czyli do Jezior Wierzchucińskich, które są częścią przepięknej Rynny Jezior Byszewskich. Ponad 1.100 bydgoszczan ma tam nad jeziorami swe letnie dacze.
2008-05-11
Jeszcze wiosną drogowcy planują rozpoczęcie budowy ścieżki rowerowej w Bydgoszczy z Fordonu do Myślęcinka.Bydgoscy rowerzyści mają powody do narzekania. W mieście jest tylko nieco ponad 40 km specjalnych, wyznaczonych tras, gdzie mogą jeździć bez obaw, że rozjedzie ich samochód. Dlatego Zarząd Dróg Miejskich chce wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i rozbudować system ścieżek. - Na początek bierzemy na tapetę 9-kilometrową trasę, która połączy Fordon z Myślęcinkiem - mówi Jan Siuda, dyrektor ZDMiKP.
2007-09-08
Przez cały wrzesień mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mogą oznakować swoje rowery. Znakowanie ułatwia odzyskanie roweru po kradzieży, ma też działanie odstraszające na złodzieja oraz utrudnia sprzedaż roweru przez paserów.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Bydgoszcz'
2012-03-13
Informacje przydatne dla rowerzystów w Bydgoszczy - ścieżki rowerowe, przewożenie roweru w środkach komunikacji miejskiej.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 16 tras dla tagu 'Bydgoszcz'
Bydgoszcz dla rowerzystów to nie tylko atrakcyjne szlaki nad Brdą, Kanałem Bydgoskim, w centrum i w Myślęcinku. Wszystkim cyklistom polecamy wycieczkę, która prowadzi w okolice zdominowane przez kominy, hale produkcyjne, magazyny, wysokie płoty, bocznice kolejowe i inne industrialne wynalazki.
Perełką na trasie jest Chełmno i jego średniowieczna starówka. Warto zobaczyć także pałac w Ostromecku.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 10 imprez dla tagu 'Bydgoszcz'
Liczba pozycji: