Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Cyklokarpaty'

Znaleziono: 14 wiadomości dla frazy 'Cyklokarpaty'
2008-10-03
Po siedmiu trudnych wyścigach nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie w cyklu Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.pl. Finałowa edycja odbędzie się już w najbliższą sobotę (4.10) w Jaśle. Urozmaicona trasa przebiega zarówno drogami asfaltowymi, szutrowymi jak i leśnymi ścieżkami.
2008-10-02
W niedzielę 21 września w Sanoku odbyła się kolejna edycja Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.pl. Na starcie pomimo fatalnej pogody stanęło 56 zawodników, którym chłód i błoto niestraszne.
2008-10-16
W ubiegłą sobotę (4 października) w Jaśle odbyła się ósma- finałowa edycja Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.pl. Organizatorami tej edycji byli: Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.
2008-08-08
Już w najbliższą sobotę start maratonu Cyklokarpaty.pl w Komańczy. Trasa wyścigu przebiegać będzie malowniczymi okolicami Komańczy, Milkowa i Duszatyna
2008-08-14
W ubiegłą sobotę (9 sierpnia) w Komańczy odbyła się kolejna edycja Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.pl zaliczana również do klasyfikacji generalnej Kelly’s Bike Tour.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'Cyklokarpaty'
Cykl około 10 amatorskich maratonów rowerowych, które odbywają się w południowo-wschodniej Polsce. organizatorem imprez jest firma Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal Sp. J.
Liczba pozycji: