Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Elbląg'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'Elbląg'
2012-01-06
W ciągu 10 lat ruch rowerowy w mieście ma wzrosnąć o 15 procent, pojawi się więcej stojaków na rowery, powstaną oddzielne pasy ruchu dla rowerzystów - to ambitne plany polityki rowerowej Elbląga. Radni, podczas ostatniej sesji przegłosowali uchwałę w tej sprawie.
2011-11-26
Celem tej imprezy jest rowerowa zabawa połączona ze sprawdzeniem znajomości miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu — mówi Marek Kamm, organizator zawodów Elbląskiego Alleycata Ergo Hestia, czyli jazdy na orientację po Elblągu.
2011-09-29
Mają być lepsze i łatwiej dostępne. W przyszłym sezonie rowerowym w Elblągu pojawi się ich sto. Mowa o stojakach rowerowych.
2011-05-12
W miasto wyruszył policyjny rowerowy patrol. Patrol na dwóch kołach będzie strzegł bezpieczeństwa między innymi we wszystkich miejskich parkach. A więc wszędzie tam, gdzie nie dojedzie policyjny radiowóz.
2011-03-30
Miłośnik rowerowej turystyki, organizator niezliczonych wycieczek rowerowych po najbliższych okolicach i tych dalszych Marek Kamm został powołany przez prezydenta Elbląga na stanowisko oficera rowerowego.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Elbląg'
2012-03-09
Informacje przydatne dla rowerzystów w Elblągu na temat ścieżek rowerowych, oficera rowerowego oraz przewożeniu roweru w środkach komunikacji miejskiej.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 imprez dla tagu 'Elbląg'
Liczba pozycji: