Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Górny Śląsk'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'Górny Śląsk'
2012-04-15
Metropolitalny Rower Miejski, z którego mieli korzystać mieszkańcy Katowic i okolic na wiosnę bieżącego roku jednak nie powstanie w terminie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'Górny Śląsk'
2013-12-10
Rowerowa mapa Górnego Śląska
2012-01-02
Przewodnik opisuje 24 wycieczki wokół Katowic. Zaproponowane trasy obejmują osiem wydzielonych przez autorów mikroregionów. W każdym z rozdziałów zaprezentowano kilka ciekawych wypraw o różnym stopniu trudności.
2012-01-02
Przewodniki dla rowerzystów pełne są inspirujących informacji na temat opisywanych terenów. Turysta znajdzie w nich mnóstwo pomysłów i sugestii, dzięki którym sam będzie mógł zaplanować trasę weekendowego, rowerowego wypadu za miasto.
2012-01-04
Najlepsze wycieczki na rowerze górskim Okolice Górnego Śląska Czternasty tom serii przewodników rowerowych po Polsce. 10 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach 554 km dokładnie opisanych tras
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'Górny Śląsk'
Projekt realizowany na Górnym Śląsku, w ramach którego ma powstać sieć kilkudziesięciu wypożyczalni rowerowych w miastach Górnośląskiego Związku Metropolitalnego (14 miast z siedzibą w Katowicach). Sieć ma działać na zasadzie Roweru Miejskiego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 16 tras dla tagu 'Górny Śląsk'
Liczba pozycji:
1 2