Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Karkonosze'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'Karkonosze'
2008-08-01
Raz w roku, najwyższa góra w Polsce, na którą można wjechać rowerem, otwiera się dla kolarzy. Osiemnasty Uphill Race Śnieżka 2008 w tą Niedzielę w Karpaczu. Przyjedź i zobacz najwyższy szczyt Karkonoszy, 1603 metry nad poziomem morza, z innej perspektywy.
2008-08-01
Z prawdziwą przyjemnością gościć będziemy w Świeradowie-Zdroju uczestników kolejnej edycji Mio Fujifilm Bike Maraton’u. W tym roku również odbędą się u nas V Amatorskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy i Mediów w Górskim Maratonie Rowerowym.
2008-08-05
Najwyższy szczyt Karkonoszy raz w roku przyciąga rzesze rowerzystów, którzy chcą pokonać nie tylko 14 kilometrową trasę, własne słabości, ale przede wszystkim wysokość 1603 metrów nad poziomem morza. Nie inaczej było i w tym roku UPHILL RACE ŚNIEŻKA 2008 był wyścigiem, który każdy uczestnik dobrze zapamięta.
2008-08-07
Po mimo deszczu blisko 1000 uczestników stanęło na starcie VIII Mio Fujifilm Bike Mraton'u edycji w Świeradowie Zdroju. O 11.00 Roland Marciniak - Burmistrz Miasta Świeradów-Zdrój przywitał wszystkich uczestników i dał sygnał do startu. Peleton prowadzony przez pilotów ruszył przez centrum miasta, żeby następnie wdrapać się na Stóg Izerski.
2008-07-09
III Pętla Karkonosko-Izerska za nami. Bezapelacyjnym zwycięzcą imprezy został przygotowujący się do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie – Marek Galiński, który ostrzył sobie zęby na rekord wjazdu na Przełęcz Karkonoską. Dwudniowy wyścig zgromadził na starcie ponad stu miłośników ścigania na jednośladach
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'Karkonosze'
2012-01-04
Siódmy tom serii przewodników rowerowych po Polsce: 12 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach 450 km dokładnie opisanych tras odległości, czasy i różnice wysokości określenie trudności poszczególnych odcinków ocena trudności wycieczek .
Liczba pozycji:


Znaleziono: 6 tras dla tagu 'Karkonosze'
Liczba pozycji: