Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Karpacz'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'Karpacz'
2011-05-02
Coraz więcej miejscowości wypoczynkowych w górach upatruje szans swojego rozwoju w turystycznym uprawianiu kolarstwa. Do Szklarskiej Poręby, która była liderem w wytyczaniu rowerowych szlaków, dołączają teraz Karpacz i Świeradów Zdrój.
2008-08-01
Raz w roku, najwyższa góra w Polsce, na którą można wjechać rowerem, otwiera się dla kolarzy. Osiemnasty Uphill Race Śnieżka 2008 w tą Niedzielę w Karpaczu. Przyjedź i zobacz najwyższy szczyt Karkonoszy, 1603 metry nad poziomem morza, z innej perspektywy.
2008-08-05
Najwyższy szczyt Karkonoszy raz w roku przyciąga rzesze rowerzystów, którzy chcą pokonać nie tylko 14 kilometrową trasę, własne słabości, ale przede wszystkim wysokość 1603 metrów nad poziomem morza. Nie inaczej było i w tym roku UPHILL RACE ŚNIEŻKA 2008 był wyścigiem, który każdy uczestnik dobrze zapamięta.
2008-05-08
Pierwszy górski maraton sezonu przyniósł piękną rywalizację między zawodnikami DHL – Author i Markiem Galińskim. Zwycięsko wyszli z niej Wojciech Halejak i Andrzej Kaiser. Mimo padającego deszczu i ogólnie trudnych warunków była to najlepiej obsadzony wyścig w tym sezonie.
2008-04-30
Prawdziwe ściganie czas zacząć. Już we czwartek, pierwszego maja pierwszy górski maraton w tym sezonie. Próba sił najlepszych polskich zawodników, wyzwanie dla koneserów i szansa na przejazd piękną klasyczną, karkonoską trasą dla amatorów. Powerade MTB Marathon w Karpaczu to znakomity pomysł na długi majowy weekend w wydaniu rowerowym!
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Karpacz'
2012-01-04
Siódmy tom serii przewodników rowerowych po Polsce: 12 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach 450 km dokładnie opisanych tras odległości, czasy i różnice wysokości określenie trudności poszczególnych odcinków ocena trudności wycieczek .
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'Karpacz'
Liczba pozycji: