Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Lance Armstrong'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'Lance Armstrong'
2012-03-10
Wielu z fanów kolarstwa zastanawiało się z pewnością - jaki jest najdroższy rower świata ? Wbrew pozorom nie jest nim najbardziej zaawansowany technicznie jednoślad, ale jest wyjątkowy z innego powodu. Trek "Butterfly" Madone - bo o nim mowa - powstał z okazji powrotu Lance’a Armstronga do kolarstwa.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 6 artykułów dla tagu 'Lance Armstrong'
2015-03-31
Był legendą. Sportowcem wszech czasów. Pogromcą raka. Inspiracją dla setek milionów ludzi. Lance Armstrong oszukiwał nas wszystkich. Od samego początku.
2013-12-01
Wyścig tajemnic to wybuchowa historia, która wstrząsnęła sportowym światem. Jest odważnym świadectwem Tylera Hamiltona, najbardziej zaufanego porucznika Lance?a Armstronga i byłego numeru jeden wśród kolarzy.
2014-12-01
Długo wyczekiwana relacja z upadku najbardziej utytułowanego kolarza w historii, siedmiokrotnego zwycięzcy Tour De France, zdyskwalifikowanego i skreślonego z listy zwycięzców w październiku 2012 roku
2012-01-01
Dzięki tej książce możemy poznać uczucia Armstronga, jego myśli, zachowania, także w życiu prywatnym. Armstrong nadzoruje założoną przez siebie Fundację, organizację non-profit, która na całym świecie pomaga pacjentom chorym na raka pokonać chorobę.
2012-01-01
Walka z losem, sławą, miłością, śmiercią, skandalem i kilkoma innymi rywalami na drodze do Tour de France. Jesienią 1996 roku u Lance'a wykryto raka jąder. Leczył się przez kilka miesięcy, przeszedł chemioterapię.
2012-01-01
W roku 1999 Lance Armstrong dokonał najbardziej dramatycznego powrotu w historii sportu, wygrywając Tour de France zaledwie trzy lata po tym, jak jego organizm został zaatakowany przez raka. Historia jego odwagi i determinacji poruszyła cały świat
Liczba pozycji: