Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'MTB'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'MTB'
2016-05-27
Dzwonek rowerowy kojarzy się głównie z rowerem miejskim. Pozostali posiadacze rowerów - przede wszystkim górskich - patrzą na niego z niechęcią. Być może teraz zainteresuje ich Timber - specjalny dzwonek dedykowany właśnie do jazdy po bezdrożach.
2015-09-14
Trasy Enduro Srebrna Góra to znana miejscówka wśród miłośników MTB. Grupa entuzjastów społecznie i non profit wybudowała trzy trasy po zboczach Gór Sowich. Teraz projekt chcą rozbudować.
2015-02-06
Nie od dziś wiadomo, że dobre gripy ułatwiają jazdę oraz dają pewność kontroli nad rowerem. Często bywa jednak tak, że podczas hamowania palce (najczęściej w rękawiczkach) ślizgają się na klamkach hamulcowych.
2014-11-24
Vittoria, czołowy producent opon rowerowych, znanych głównie rowerzystom miejskim i szosowym, zaczyna odkrywać nowe ścieżki. Dosłownie...
2014-04-02
W Olsztynie od kwietnia rusza "Szkółka MTB" cykl zajęć oraz treningów dla miłośników kolarstwa górskiego. Tegoroczna edycja szkolenia została gruntownie zmodyfikowana i poza wyjazdami w teren obejmuje także zajęcia teoretyczne.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 12 artykułów dla tagu 'MTB'
2012-01-01
Bardzo dobra książka amerykańskiego autora, który ma co prawda trochę bzika na punkcie ekologii, ale zna się na rzeczy. Jest to pierwsza książka na rynku polskim traktująca o rowerach górskich.
2012-01-01
Książka "Maraton z blatu" zawiera wywiady z czołowymi polskimi maratończykami. Na 160 stronach szczegółowo opowiadają oni o swoim sprzęcie, treningu, taktyce, motywacjach i doświadczeniach zdobytych na wyścigach
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 6 definicji w encyklopedii dla tagu 'MTB'
Druga od dołu w hierarchii grupa osprzętu do rowerów firmy Shimano. Stosowana w najtańszych rowerach typu ATB, MTB, miejskich i trekkingowych (do ok 1000-1200 zł).
ATB - angielski skrót od "All Terrain Bike". Oznacza rower terenowy, uniwersalny służący do jazdy w każdym terenie. Jest "mniej wyczynowy" niż MTB - czyli rower typowo górski. ATB zazwyczaj posiada koła 26", czasami zdarzają się 28".
Potoczne określenie roweru górskiego
Angielski skrót od Mountain Terrain Bike oznaczający dosłownie "Rower do górskiego terenu".
(ang. MTB - Mountain Terrain Bike) - nazwa rowerów, których budowa umożliwia poruszanie się w ciężkim terenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych typów rowerów w Polsce.
Najniższa w hierarchii grupa osprzętu do rowerów firmy Shimano. Stosowana w najtańszych rowerach typu ATB, MTB, miejskich i trekkingowych (do ok 800-1000 zł).
Liczba pozycji:


Znaleziono: 34 imprez dla tagu 'MTB'
Liczba pozycji:
1 2 3 4