Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'MTB Marathon'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'MTB Marathon'
2008-08-08
Ulubione miejsce kolarzy górskich, położna w sercu Beskidów Istebna po raz kolejny zaprasza na Powerade MTB Marathon. Siódma eliminacja tej prestiżowej serii imprez rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę. Na zawodników czeka zupełnie nowa trasa prowadząca najciekawszymi szlakami po czeskiej i polskiej stronie granicy.
2008-06-06
Trzy serie maratonów: Powerade MTB Marathon, międzynarodowa Marathon Man Europe i czeska Kolo Pro Zivot. Zawodnicy z kilku krajów Europy. Prawdopodobnie najlepsza trasa w Polsce: szczyt Wielkiej Sowy, sztolnie podziemnego miasta Osówka i znakomite singletracki w Górach Suchych. Czwarta eliminacja MTB Marathon zapowiada się jako najciekawsze zawody sezonu!
2008-05-21
Wyścigi etapowe to jedna z najbardziej ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego. MTB Trophy, choć organizowane dopiero po raz drugi, w tym roku gromadzi na starcie ponad 460 zawodników z 13 państw. Cztery dni spędzone w Beskidach będą polem rywalizacji najlepszych polskich maratończyków ze ścisłą światową czołówką tej specjalności.
2008-05-09
To będzie pierwszy w tym roku prawdziwy maraton. Liczący ponad 80km dystans Giga zostanie przeprowadzony na jednej, długiej rundzie. Sceneria Gór Bardzkich to idealne tło dla zmagań zawodników rywalizujących o punkty klasyfikacji generalnej oraz Pucharu Polski.
2008-04-22
Andrzej Kaiser i Paweł Wiendlocha zajęli dwa pierwsze miejsca podczas inaugurujących tegoroczny cykl Powerade MTB Marathon zawodów w Murowanej Goślinie. Zawodnicy grupy DHL – Author na liczącej 100km trasie w podpoznańskiej Puszczy Zielonka uzyskali średnią prędkość aż 30km/h. Trzecie miejsce zajął Aleksander Dorożała (Vitesse Bergamont bikeWorld.pl). W zawodach udział wzięło ponad 700 osób.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 definicji w encyklopedii dla tagu 'MTB Marathon'
Firma założona przez Grzegorza Golonko organizująca cykl maratonów rowerowych pod nazwą MTB Marathon.
Cykl około 10 amatorskich maratonów rowerowych, głównie w regionie Beskidów, aczkolwiek kilka edycji odbywa się na terenie Dolnego Śląska. Jest to jeden z trzech największych cykli maratonów rowerowych (pozostałe to Bike Maraton i Mazovia MTB Marathon)
Liczba pozycji:


Znaleziono: 15 imprez dla tagu 'MTB Marathon'
Liczba pozycji:
1 2