Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Mazury'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'Mazury'
2016-10-31
26 października podpisano umowę na realizację 300-kilometrowego szlaku rowerowego dookoła Wielkich Jezior Mazurskich. To będzie turystyczny hit Warmii i Mazur.
2008-08-14
Gwiazda Mazurska to szczególny maraton Cezarego Zamany, ełczanina i entuzjastę Mazur. Już po raz drugi zaprasza kolarzy w swoje rodzinne strony.
2008-08-22
Kolarskim wydarzeniem ubiegłego weekendu był maraton MTB Gwiazda Mazurska rozgrywany w Ełku już po raz drugi. Ten trzydniowy wyścig cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród zaawansowanych amatorów kolarstwa górskiego.
2007-10-08
Już niedługo rowerzyści i piechurzy przestaną się gubić na szlakach Warmii i Mazur. PTTK oznaczając trasy nie tylko maluje symbole na drzewach, ale i tworzy satelitarną mapę szlaku. Jego przebieg będzie można ściągnąć z internetu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'Mazury'
2012-01-02
Mapa turystyczna dwustronna w skali 1:50 000. Część północna Mazur Zachodnich obejmuje obszar położony pomiędzy Pasłękiem na północy a Ostródą na południu. Na mapie zostały naniesione znakowane szlaki piesze i rowerowe.
2012-01-02
Mapa turystyczna dwustronna w skali 1:50 000. Część północna Mazur Zachodnich obejmuje obszar położony pomiędzy Ostródą na północy a Lubawą i Dąbrównem na południu. Na mapie zostały naniesione znakowane szlaki piesze i rowerowe.
2012-01-02
Rowerowe włóczęgi przez drogi i bezdroża Mazur, Warmii i Suwalszczyzny zapewniają wszystko, o czym marzy się przez większą część roku - mnóstwo przestrzeni, świeże powietrze, spokój i ciszę dzikich zakątków.
2012-01-02
Malownicze ukształtowanie terenu poprzecinanego morenowymi pagórkami i dolinami rzek, rozległe kompleksy leśne, a przede wszystkim setki czystych jezior sprawiają, że ziemia mazurska i Pojezierze Suwalskie uznawane są za jeden z najatrakcyjniejszych...
Liczba pozycji:


Znaleziono: 5 imprez dla tagu 'Mazury'
Liczba pozycji: