Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Olsztyn'

Znaleziono: 20 wiadomości dla frazy 'Olsztyn'
2014-04-04
Po raz pierwszy w Polsce - w Olsztynie - zostanie zaprezentowana wystawa fotograficzna najsłynniejszego rowerowego blogera na świecie. Mikael Colville-Andersen od wielu lat prowadzi bloga copenhagenize śledzącego rowerową kulturę Danii.
2014-04-02
W Olsztynie od kwietnia rusza "Szkółka MTB" cykl zajęć oraz treningów dla miłośników kolarstwa górskiego. Tegoroczna edycja szkolenia została gruntownie zmodyfikowana i poza wyjazdami w teren obejmuje także zajęcia teoretyczne.
2012-07-21
Sukces ratuszowego oficera rowerowego. Drogowcy, którzy od miesięcy odrzucali jego pomysły na poprawę warunków jazdy cyklistów, wreszcie zaczęli je analizować. Ba, pozytywnie przegłosowali jeden z jego ważnych postulatów.
2012-05-09
Do końca czerwca ma się zakończyć budowa ścieżek rowerowych nad Jeziorem Długim i przy ulicy Artyleryjskiej. W lipcu przybędzie 9 kilometrów dla rowerzystów przy Artyleryjskiej i Wojska Polskiego. Ścieżka powstanie też przy ul. Bałtyckiej i przy wszystkich nowych drogach, które będą budowane w przyszłości. Czy Olsztyn stanie się dzięki temu miastem, w którym rowery zastąpią — przynajmniej w części — samochody?
2012-02-06
Wiadomo już, kto będzie wykonawcą ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Nowowiejskiego. Rowerowy łącznik pomiędzy starówką a Jeziorem Długim za ponad milion złotych wybuduje Warmińsko-Mazurskie Przedsiębiorstwo Drogowe, które przedstawiło najkorzystniejszą ofertę.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Olsztyn'
2012-02-03
Opisywany w przewodniku teren jest południową częścią Warmii - krainy historycznej obejmującej środkową i północną część Pojezierza Olsztyńskiego, północno-zachodnią część Pojezierza Mrągowskiego i Równinę Warmińską.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 tras dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji: