Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Olsztyn'

Znaleziono: 20 wiadomości dla frazy 'Olsztyn'
2012-02-11
Mirosław Arczak zapewnia, że nie ma takiej pogody, która by go zmusiła do zaprzestania jazdy rowerem. - Nawet zimą jest to dla mnie przyjemność nie do opisania - mówi.
2012-01-19
Mirosław Arczak, który przez lata był społecznikiem, zaczyna pracę w ratuszu. - Myślę, że powołując oficera prezydent dał sygnał, iż na sprawy związane z transportem rowerowym należy zwrócić większą uwagę - mówi.
2011-10-03
Olsztyn staje się miastem przyjaznym rowerzystom. Kolejny etap tej przemiany to ustawienie nowych stojaków na rowery. Rowerzyści ocenili, że te, które stanęły na starówce w końcu są stabilne i bezpieczne. W tym roku ma powstać w mieście 30 takich parkingów
2011-08-26
We Wrocławiu od kilku miesięcy funkcjonuje system wypożyczalni rowerów miejskich. We wtorek do ratusza przyjadą specjaliści, którzy opowiedzą, jak taki sam system można byłoby stworzyć w Olsztynie
2011-08-17
W jednym miejscu brakuje 300 metrów, w innym 500. Olsztyńskie ścieżki rowerowe kończą się nagle i nagle zaczynają. Drogowcy chcą te absurdy usunąć, budując brakujące fragmenty. Jednak potrzeba na to niemal 3 milionów złotych. Rowerzyści mówią: - Są tańsze sposoby.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Olsztyn'
2012-02-03
Opisywany w przewodniku teren jest południową częścią Warmii - krainy historycznej obejmującej środkową i północną część Pojezierza Olsztyńskiego, północno-zachodnią część Pojezierza Mrągowskiego i Równinę Warmińską.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 tras dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji: