Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Olsztyn'

Znaleziono: 20 wiadomości dla frazy 'Olsztyn'
2010-07-23
Zadanie: z centrum Olsztyna wyjechało dziesięć osób - rowerami, skuterem, motocyklem, samochodami i autobusami. Mają się spotkać na Jarotach. Pytanie: kto dojechał pierwszy?
2010-06-14
Miał reprezentować interesy środowiska rowerowego w rozmowach z urzędnikami olsztyńskiego ratusza, a teraz jest o krok od znalezienia pracy w Urzędzie Miasta jako specjalista od problemów rowerzystów
2010-03-18
Już 20 marca rusza pierwsza wycieczka rowerowa organizowana przez Stowarzyszenie Centrum Turystyki Aktywnej "Kołodrom" w Olsztynie. Są one organizowane dla miłośników jednośladów od 11 lat przez regionalny oddział PTTK.
2009-08-31
Olsztyńscy rowerzyści nie chcą już dłużej czekać na stojaki rowerowe z prawdziwego zdarzenia. Postanowili sami zdobyć pieniądze na ich kupno. Teraz czekają na sugestie innych cyklistów, gdzie je ustawić.
2007-11-02
Ponad tysiąc osób wzięło udział w tegorocznych rajdach rowerowych organizowanych przez Kołodrom. To rekord w historii imprez Stowarzyszenia Centrum Turystyki Aktywnej.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Olsztyn'
2012-02-03
Opisywany w przewodniku teren jest południową częścią Warmii - krainy historycznej obejmującej środkową i północną część Pojezierza Olsztyńskiego, północno-zachodnią część Pojezierza Mrągowskiego i Równinę Warmińską.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 tras dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'Olsztyn'
Liczba pozycji: