Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Płock'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'Płock'
2012-03-23
W Płocku nie można wejść do autobusu z rowerem. - A w innych miastach można! Tylko u nas zawsze jest tak, że niczego nie wolno - wściekają się rowerzyści. Komunikacja Miejska ripostuje: - Chodzi o bezpieczeństwo pasażerów.
2011-03-24
Na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pała II, która odbędą się na początku maja sprzedano praktycznie wszystkie bilety na samoloty, autobusy, czy tez autokary. Miłośnicy dwóch kółek nie powinni mieć jednak problemu z dotarciem do Rzymu, bowiem mogą tam dojechać na rowerach.
2010-03-31
Teraz w naszym mieście ścieżki rowerowe biegną odcinkami. Najlepiej jest chyba wzdłuż ulicy Łukasiewicza do bramy nr II Orlenu. Ta ścieżka rowerowa zbiera ruch jednośladów z ulic Gałczyńskiego i Gwardii Ludowej.
2007-09-09
Mieszkańcy Płocka mogą oznakować swój jednoślad - jest on znakowany specjalnym numerem identyfikacyjnym - na ramie za pomocą sprzętu grawerującego i w dwóch innych miejscach fluorescencyjnym mazakiem. Identyfikator składający się z trzech liter i sześciu cyfr jest następnie wpisywany do policyjnej bazy danych, co w razie kradzieży ułatwia jego znalezienie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'Płock'
Liczba pozycji: