Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Rzeszów'

Znaleziono: 33 wiadomości dla frazy 'Rzeszów'
2012-07-05
Mieszkańcy skarżą się na skomplikowany proces rejestracji, źle zlokalizowane stacje i niesprawne rowery. Miasto od ponad dwóch lat chwali się rowerową inicjatywą jako jedną z pierwszych w Polsce. - Rower miejski to idea, której miasto się nie wstydzi - mówi Zbigniew Rudnicki z rzeszowskiego urzędu miasta.
2012-05-05
Rower powoli staje się nieodłącznym elementem miejskiego stylu życia. Jest szybki w warunkach miejskich, tani w utrzymaniu, co ma niebagatelne znaczenie przy galopujących cenach paliw, i pozwala na utrzymanie dobrej kondycji. Rzeszów potrzebuje konsekwentnej polityki, dzięki której miasto stanie się przyjazne dla rowerzystów
2012-03-21
Już na przyszły tydzień planowane jest ponownie uruchomienie sieci wypożyczalni miejskich rowerów RoweRes. Mówi się również o otwarciu kolejnych stacji, nowych rowerach i pomysłach na ciekawe usługi.
2011-11-28
Krosno z Jasłem, powiatem jasielskim oraz Samborem i Truskawcem przygotowują wspólny projekt, który może być sfinansowany przez środków unijnych. Dzięki niemu powstaną m.in. nowe ścieżki rowerowe u nas i na Ukrainie.
2011-07-30
O asfalt zamiast kostki brukowej na ścieżkach rowerowych przy budowanej obwodnicy apeluje Forum Rozwoju Przemyśla w petycji do prezydenta miasta. Forum chce też powołania pełnomocnika ds. infrastruktury rowerowej, który współpracowałby ze stowarzyszeniami w sprawie planowania i budowy ścieżek rowerowych.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'Rzeszów'
Liczba pozycji: