Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Rzeszów'

Znaleziono: 33 wiadomości dla frazy 'Rzeszów'
2010-03-06
Na paliwo do samochodów strażników miejskich ratusz wydaje miesięcznie ok. 5 tys. zł. Strażnicy miejscy z Gorzowa Wielkopolskiego, Torunia, Poznania czy Wrocławia jeżdżą na rowerach od dawna i bardzo sobie chwalą taki środek lokomocji.
2010-02-16
Sieć wypożyczalni miejskich rowerów, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, zostanie uruchomiona już w czerwcu tego roku. Urząd Miasta ogłosił właśnie przetarg na wykonawcę przedsięwzięcia.
2009-12-25
Miejscy urzędnicy wytypowali ostatecznie 10 miejsc, w których mają pojawić się wypożyczalnie rowerów. Na sesji pod koniec grudnia zgodą na dzierżawę tych działek zajmą się radni. Każda z nich zajmuje ok. 20 mkw.
2009-12-29
Miasto chce wydzierżawić miejsca pod budowę wypożyczalni rowerów. - Jeśli zgodzą się na to radni, przetarg odbędzie się w styczniu, a miejskie rowery zostaną wprowadzone wiosną - informuje ratusz.
2009-09-18
Wypożyczalnia jednośladów nie powstanie w tym roku Miasto będzie rozmawiać z prywatnymi firmami na temat wykonania w Rzeszowie systemu wypożyczalni miejskich rowerów. Najwcześniej mógłby on powstać w pierwszej połowie przyszłego roku.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'Rzeszów'
Liczba pozycji: