Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'SPD'

Znaleziono: 1 wiadomości dla frazy 'SPD'
2014-03-07
Amerykańska firma Möbius Cycling zaprezentowała nowy pomysł na zatrzaskowy pedał do rowerów. Wynalazca - Sam Hunter miał już dość klasycznych pedałów, w których trzeba nogą szukać i wcelować w platformę zatrzaskową.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'SPD'
2012-09-26
Pedały dzięki którym nasze nogi mogą przekazywać napęd rowerowi dzielą się na dwie duże grupy - zatrzaskowe i platformowe.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 definicji w encyklopedii dla tagu 'SPD'
Mały metalowy element mocowany do spodniej części buta, którego zadaniem jest wpięcie się i utrzymanie buta w pedale zatrzaskowym.
Slangowe określenie na pedały zatrzaskowe. Nazwa pochodzi od technologi SPD firmy Shimano Czasami (niezbyt poprawnie) określenie espedy używa się na wszystkie pedały zatrzaskowe.
Zintegrowany system buta i pedału, który zapewnia doskonałe przeniesienie energii rowerzysty na system napędowy roweru. Na cały system składają się dwa elementy: but i pedał.
Shimano Pedaling Dynamics - technologia pedałów zatrzaskowych firmy Shimano. Obecnie jest to najpopularniejszy typ pedałów zatrzaskowych. System składa się z samych pedałów posiadających na dwóch stronach zatrzask sprężynowy oraz tzw bloków.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 imprez dla tagu 'SPD'
Liczba pozycji: