Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Skandia Maraton'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'Skandia Maraton'
2008-05-30
W najbliższą niedzielę, 1 czerwca czwarta edycja Skandia MTB Maraton. W roli gospodarza po raz drugi Nałęczów, piękne uzdrowisko, gdzie leczone są przede wszystkim choroby układu krążenia, położone w województwie lubelskim (powiat puławski), w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
2008-06-03
Andrzej Kozłowski, od dwóch lat, dokładnie od 5 maja 2006 roku jest dyrektorem ds. marketingu w uzdrowisku Nałęczów, gdzie przez dwa dni (31 maja i 1 czerwca) pasjonaci kolarstwa ścigali się w zawodach XC (Bank BPH Grand Prix MTB) oraz rywalizowali w Skandia MTB Maraton.
2008-05-16
W niedziele - 18 maja w Bielawie odbędzie sie trzecia edycja Skandia Maraton 2008. Oto jak opisuje organizator trasę: "Przez pierwsze 20km maratończycy będą niemal cały czas zdobywali wysokość, by wjechać na drugi co do wielkości szczyt w tym rejonie, czyli Kalenicę (964m). Uczestnicy startujący na dystansie Mini (33km) ominą Kalenicę i stokówkami powrócą do Bielawy.
2008-05-20
To był niezwykły maraton MTB. Jego nadzwyczajność polegała na tym, że kiedy zawodnicy ruszali na trasę padało i to nieźle. W trakcie jazdy prawie 400 pasjonatów kolarstwa górskiego wiosenny deszcz przemienił się w ulewę. I trwało to tak przez kilka godzin.
2008-04-30
Relacja z Chodzieży Mirosława Ząbkiewicza (interia.pl). Andrzej Kaiser wygrał najbardziej prestiżowy wyścig (GRAND FONDO) podczas pierwszych w tym sezonie zawodów kolarskich Skandia MTB Maraton w Chodzieży.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'Skandia Maraton'
Firma słynnego polskiego kolarza - Czesława Langa zajmująca się organizacją imprez kolarskich w Polsce.
Liczba pozycji: