Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Sopot'

Znaleziono: 10 wiadomości dla frazy 'Sopot'
2012-08-22
Za rok będziemy mogli przejechać rowerem wzdłuż morza z Gdańska do Gdyni. Ścieżka, która obecnie urywa się w Sopocie, będzie biegła przez park na klifie w Gdyni. Być może będzie też najdroższa w Polsce.
2012-03-24
W Gdańsku na rowery miejskie na razie nie ma co liczyć - miejscy urzędnicy, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosić przetarg, czekają aż firma chętna, by w rowerowy system zainwestować zgłosi się sama. Miasto, na własny koszt, projektu realizować nie chce.
2012-01-13
W 2012 roku mieszkańcy Trójmiasta nadal będą mogli przewozić rowery w SKM za darmo. Promocja, która wprowadziła to udogodnienie została przedłużona do końca grudnia 2012 roku.
2011-05-10
Zakończyło się głosowanie na sopockie stojaki rowerowe. Absolutnym zwycięzcą została: "Plażowiczka". Czy mieszkańcy kurortu polubili kontrowersyjny projekt?
2010-11-24
Miejskie rowery wypożyczane za grosze, dostępne przez całą dobę i przez cały tydzień? Ten pomysł pojawił się w Trójmieście już kilka lat temu, możliwe jednak, że wreszcie zostanie zrealizowany. W Gdańsku i Sopocie taka wypożyczalnia ma wystartować w połowie przyszłego roku.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 4 artykułów dla tagu 'Sopot'
2012-08-01
Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym mieszkają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł je przejechać.
2012-01-04
Jedenasty tom serii przewodników rowerowych po Polsce, zawiera:- 17 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach- 790 km dokładnie opisanych tras- odległości i czasy- ocena trudności wycieczek i określenie rodzaju nawierzchni.
2012-01-02
20 wycieczek:Rowerowe eskapady do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i w najbliższe okolice to zaledwie część z tego, co proponujemy. Zapraszamy w okolice Helu, do Szwajcarii Kaszubskiej i na Żuławy Wiślane.
2012-01-02
W przewodniku zamieszczono opisy 20 wycieczek rowerowych po najciekawszych zakątkach Trójmiasta i okolic: od ścisłego centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni poprzez malownicze miejscowości Szwajcarii Kaszubskiej, Wejherowo, Władysławowo, Jastarnię - aż po Hel.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'Sopot'
Liczba pozycji: