Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Szklarska Poręba'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'Szklarska Poręba'
2011-05-02
Coraz więcej miejscowości wypoczynkowych w górach upatruje szans swojego rozwoju w turystycznym uprawianiu kolarstwa. Do Szklarskiej Poręby, która była liderem w wytyczaniu rowerowych szlaków, dołączają teraz Karpacz i Świeradów Zdrój.
2009-08-14
Po raz 13 wszystkie bicyklowe drogi poprowadzą do Szklarskiej Poręby na jedyną w swoim rodzaju imprezę - Lech Bike Festival. Tradycyjnie w sierpniu pod wyciągiem na Szrenicę świętujemy radość rowerowania i wspólnie czcimy nasz ulubiony pojazd.
2007-07-02
Dwa dni zabawy, trzy imprezy rowerowe dla każdego. 14 i 15 lipca 2007 zapraszamy do Szklarskiej Poręby na MTB Sprint Weekend. Konkurencje skierowane są do miłośników terenowej górskiej jazdy, zwłaszcza tych znudzonych maratonami, ale przede wszystkim lubiących rywalizację.
2007-07-16
W czasie tegorocznego weekendu z adrenaliną, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie 20-22 lipca aż trzy z czterech głównych atrakcji są konkurencjami rozgrywanymi na rowerach.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'Szklarska Poręba'
2012-01-04
Siódmy tom serii przewodników rowerowych po Polsce: 12 jednodniowych wycieczek, każda w kilku wariantach 450 km dokładnie opisanych tras odległości, czasy i różnice wysokości określenie trudności poszczególnych odcinków ocena trudności wycieczek .
Liczba pozycji:


Znaleziono: 4 tras dla tagu 'Szklarska Poręba'
Liczba pozycji: