Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'Tatry'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'Tatry'
2016-04-20
Od 20 kwietnia rowerzyści będą musieli zapłacić 10 zł za możliwość wjazdu na jednośladzie do Doliny Chochołowskiej oraz nie będzie możliwości wypożyczenia roweru - znika taki punkt u wejścia do doliny.
2014-10-24
Przyrodniczy szlak wokół Tatr - to projekt 250-cio kilometrowej pętli rowerowej wiodącej z Nowego Targu przez Słowację. Pierwszy odcinek trasy po Polskiej stronie ma być gotowy do końca roku.
2008-08-28
W Dolinie Chochołowskiej gajowy gołym okiem sprawdzi, czy twoje dziecko umie jeździć na rowerze. Wspólnota Leśna Uprawnionych Ośmiu Wsi, która gospodaruje w Dolinie Chochołowskiej ustawiła zakaz jazdy na rowerach dla dzieci poniżej dwunastego roku życia.
2007-07-06
Polscy i słowaccy samorządowcy pracują nad opracowaniem międzynarodowego szlaku turystycznego dla rowerów (niewykluczona jest też jazda dorożkami konnymi). - Projekt nazwany został Podtatrzańską Magistralą - mówi starosta tatrzański, Andrzej Gąsienica Makowski.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'Tatry'
2012-01-02
W przewodniku zamieszczono opisy 24 wycieczek rowerowych po najpiękniejszych zakątkach Tatr Polskich i Słowackich: od Zakopanego poprzez Zuberzec, Liptowski Mikulasz - aż do Starego Smokowca.
2012-01-01
Przewodnik zawiera 24 wycieczki wokół Tatr. Trasy układają się w pętlę okrążającą całe pasmo gór i rozchodzą się promieniście w kierunku najpiękniejszych zakątków Tatrzańskiego Parku Narodowego po polskiej i słowackiej stronie.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'Tatry'
Liczba pozycji: